Sayfa 292/930 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Yokuş yukarı demek istediniz sanırım.Faizler artık öldür allah düşmez ki memleketin hali ortada.O zaman bunlar portföyde yatırım tercihlerini değiştirmeli yoksa durum sıkıntılı.
    faizler düştüğünde kazanç artar demek istemiştim. Faizlerin yükseliş trendinde olduğu bilinen gerçek. daha da yükseleceğini tahmin ediyorum. 1Ç bilanço iyi gelmeyecektir. alım fırsatı verebilir.

2.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    olsun nakıt vardı elimde 10 binlik sorun değil,diğer kâğıtlara zıplayıp duracağıma bunda dursun çarşamba da temettüyü alırız sonra bizim dükkanda ayın sonunda yatırır maaşla temettüyü hepsini toplar basarız işyata ondan sonrası her ay maaşla alım yaparım.işte benim de stratejik planım.isterse altlara gitsin maaşla toplarım artık.sorun yok yani.ama çiftlik bankta temettü veriyormuş her ay sonra kesmiş vermeyi sonrada kaçtı tosuncuk.işleyis bunun tarım versiyonu gibigeldi bana.
    bu taktik iş yapar. 2017 stratejim bu şekildeydi %20 kazandım. Bu yıl farklı bir strateji uygulayıp geliri artırmaya çalışacağım hedefim yıllık %30. Tabi ters de tepebilir, daha yukarıdan mallanabilirim.

Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    olsun nakıt vardı elimde 10 binlik sorun değil,diğer kâğıtlara zıplayıp duracağıma bunda dursun çarşamba da temettüyü alırız sonra bizim dükkanda ayın sonunda yatırır maaşla temettüyü hepsini toplar basarız işyata ondan sonrası her ay maaşla alım yaparım.işte benim de stratejik planım.isterse altlara gitsin maaşla toplarım artık.sorun yok yani.ama çiftlik bankta temettü veriyormuş her ay sonra kesmiş vermeyi sonrada kaçtı tosuncuk.işleyis bunun tarım versiyonu gibigeldi bana.
    )))))))))

Kalvin bekle 3 aylık bilanço tatsız gelir bunda, çok alttan alım fırsatı verecek gibi geliyor bana .6 aylık bilançoda tatsız gelirse malum ben kaçar)))))

5.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Kalvin bekle 3 aylık bilanço tatsız gelir bunda, çok alttan alım fırsatı verecek gibi geliyor bana .6 aylık bilançoda tatsız gelirse malum ben kaçar)))))
    bilançoyu bi görelim ozaman.

bilançoyu bi görelim ozaman.
    Kesinlikle bekle derim ben.Temettüyü nakiti dükkandan gelecek parayı )))))) falan hepsini beklet.3 aylık bilanço geçen yıla göre tatsız gelecek.O ara zaten kağıdın ölü zamanları ,bizim millet 1 yıl sonraki temettüye kim öle kim kala der parayı kağıda yatırmaz.Çok uygun fiyatlar gelecek bence bekle.

Çiftlikbank benzetmene yarım saattir gülüyorum,muhteşem bir espri kalvin.Benim yazdıklarımı düşün acele etme hele bugün yarın bu hafta falan asla alma.

8.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Çiftlikbank benzetmene yarım saattir gülüyorum,muhteşem bir espri kalvin.Benim yazdıklarımı düşün acele etme hele bugün yarın bu hafta falan asla alma.
    tamam dır eyvallah hakem beklemedeyim ozaman. çiftlik bank evet güzel ve komik bir benzetme tek farkı tosun yüzde 450 veriyormuş temettüyü ))

Sayfa 292/930 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •