Sayfa 294/385 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. milleti bezdirdiler :(

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    2,71 çok kısa vade (15 dk.) önemli...
    2,69 a revize...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

3. gedikten işlem yapan pislik üç dört kademe alıp gidecek havası verip tekrar aşağı baskılıyor şu anda burada işlem yapan falan yok kademede belki 500 lot hepsi sen iyice bezdirdin

4. bence çok olumlu bir haber miktar küçük olabilir ama havelsandan iş alması çok iyi şirket vizyon değiştiriyor ama tahtada işlem yapan çok acımasız patron müdehale etmeli tabi ortak değilse

5.  Alıntı Originally Posted by uzo Yazıyı Oku
    bence çok olumlu bir haber miktar küçük olabilir ama havelsandan iş alması çok iyi şirket vizyon değiştiriyor ama tahtada işlem yapan çok acımasız patron müdehale etmeli tabi ortak değilse
    gömlekmi değiştiriyor... y.t.d arkadaşlar

6.  Alıntı Originally Posted by estel Yazıyı Oku
    gömlekmi değiştiriyor... y.t.d arkadaşlar
    sıradan bir güvenlik şirketinden yazılım kurulum zırhlı araç yapan bir şirkete dönüyor tabi gönderdikleri haberler doğru ise

7. tam çıkacak gibi yapıyor endeks yeşile dönüyor hoooop bizimki basıyor aşağıya.
    endeks kırmızı oluyor. durun en çok ben düşçem diyo yine basıyor aşağıya mk i.nesi
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Endeks an itibariyle hacimli bir dipten dönüş sinyali verdi (kapanış önemli)...Ancak, kağıt buna ayak uydurmuyor...Kağıdın bu tip ralli hareketlerine katılmaması, daha sakin endeks periyotlarında kendine özgü yükseliş davranışları sergilesi görülmemiş değil...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

Sayfa 294/385 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •