Sayfa 297/385 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    sanırım iyi okumadın ben fiyatın bir kaç el tarafından manipüle yapılarak düştüğünü idda ediyorum içerden haber alarak hisse fiyatının yukarıya çakilmesi ve güzel haberler art arda paylaşıldıkça hisse taşıyacak kerizler bulursun ve bunlar hisse ye gelen haber ile çıkacak diye girenleri kazıklarsın onlar aldıkça sen satarsın ve böylelikle 2 liradan aldıklarını 6 liradan satmaya başların gedik gibi kurumlar da rapor ile buna yardımcı olur bunun adı manipilasyondur dolandırıcılıktır çiftlik bank ta adam 500 milyon dolandırdı diye günlerde gazetelerde haber yapıldı ama borsa da bu dolaylı yoldan yıllardır yapılıyor normal şartlarda o kadar beklenti açıklayan hisse fiyatını 6 liradan 2 liraya düşmez 8 liraya çıkar en az
    Tanışmadığımız için ben size 'siz' diye hitap ederek seviyeyi korumaya çalışacağım.

Bahsettiğim senaryoda yine şikayetçi olurmuydunuz / şikayet edermiydiniz ? Dikkatli okudum ama cevabı göremedim...Evet ederdim yada hayır etmezdim şeklinde basit bir cevap bekliyorum mümkünse...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

2.  Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    Tanışmadığımız için ben size 'siz' diye hitap ederek seviyeyi korumaya çalışacağım.

Bahsettiğim senaryoda yine şikayetçi olurmuydunuz / şikayet edermiydiniz ? Dikkatli okudum ama cevabı göremedim...Evet ederdim yada hayır etmezdim şeklinde basit bir cevap bekliyorum mümkünse...
    Mevzu fiyatın düşmesi değil bütün tahtalar düştü burada sadece şirket içi haber olma olayı var insidertreding dedikleri ortada birşey Yok hızlıca fiyatı yukarı çek haber düştüğünde daha okumaya fırsat olmadan vermeye başla sonra hangi ekonomik gerekçe ile 6 dan 2.40 a düştü bilanço iyi gelen haber iyi vs vs art niyet var benim kanım daha önceki yıl 2 den 6 ya götürmüşler sonra fonlara aldırmışlar sonra fiyatı aşağı çekerek fonların ve piyasanın aldığını kusturup canı isteyince de yine bu olayı tekrar edecek biz niye aldık aptallıktan

Alıntı Originally Posted by uzo Yazıyı Oku
    Mevzu fiyatın düşmesi değil bütün tahtalar düştü burada sadece şirket içi haber olma olayı var insidertreding dedikleri ortada birşey Yok hızlıca fiyatı yukarı çek haber düştüğünde daha okumaya fırsat olmadan vermeye başla sonra hangi ekonomik gerekçe ile 6 dan 2.40 a düştü bilanço iyi gelen haber iyi vs vs art niyet var benim kanım daha önceki yıl 2 den 6 ya götürmüşler sonra fonlara aldırmışlar sonra fiyatı aşağı çekerek fonların ve piyasanın aldığını kusturup canı isteyince de yine bu olayı tekrar edecek biz niye aldık aptallıktan
    Bu tip olaylar ne yazık ki hemen her kağıtta olabiliyor...Eğer stop-loss yapılamadıysa / yapılmadıysa, önemli olan kredi de olmamak, uzun süre beklemeyi göze alabilmek ve gerekirse maliyet düşürmek adına ilave alış yapabilecek seviyeleri doğru tespit etmektir.
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

4. dibini kim deldi bunun diyeceğim de onu biliyoruz, gedik bey.
    ama kim açık unuttu, giderken kapatsa ya?
    her gün %3-5 düşülür mü yaw 6 aydır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,388
     Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku

işte siz le benim aramdaki fark burda ben okuduğumu anlıyorum ama size cevap olarak yazdım ama o yazıda sen diye geçen tek yer var orası da hisse satanlara genel yazı idi o sen kelimesi demek ki üzerine alındığına göre faka bastın o yukardan mal satanların arasında olmalısınız demekki ondan burda benim yazımdan rahatsız oldun bekle yakında polis evini basar ve savcı gelip hakkınızda soruşturma var derse bilin ki burda gariplerin ahını alanlardan olduğunuz için ise eğer öyle değil ise sende sadece boş yere kendi kedine bize laf yetiştirmek için uğraşıyorsun da şirket yönetimine yaz spk ya suç duyurusunda bulun geçen hafta kaç kişiye ceza verdi spk iyi araştır akguv de sıra gelecek elbet

6. Sn. birdost , bahsettiğiniz küçük obo tamamlandı artık yükselişe başlayabilir denebilir mi?
    yorumunuzu rica ederim. tşkler.

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    işte siz le benim aramdaki fark burda ben okuduğumu anlıyorum ama size cevap olarak yazdım ama o yazıda sen diye geçen tek yer var orası da hisse satanlara genel yazı idi o sen kelimesi demek ki üzerine alındığına göre faka bastın o yukardan mal satanların arasında olmalısınız demekki ondan burda benim yazımdan rahatsız oldun bekle yakında polis evini basar ve savcı gelip hakkınızda soruşturma var derse bilin ki burda gariplerin ahını alanlardan olduğunuz için ise eğer öyle değil ise sende sadece boş yere kendi kedine bize laf yetiştirmek için uğraşıyorsun da şirket yönetimine yaz spk ya suç duyurusunda bulun geçen hafta kaç kişiye ceza verdi spk iyi araştır akguv de sıra gelecek elbet
    Sizin kadar rafine ve seviyeli olamadığımız içindir...Kusurumuza bakmayın...Zarar çok herhalde...Allah kurtarsın...Zor mu sordum ? Yine soruma bir cevap alamadım ama bir araba boş laf geldi...Selametle !

Alıntı Originally Posted by sakinkanal Yazıyı Oku
    Sn. birdost , bahsettiğiniz küçük obo tamamlandı artık yükselişe başlayabilir denebilir mi?
    yorumunuzu rica ederim. tşkler.
    Sn. sakinkanal,
    OBO nun hedefi yaklaşık 2,39 civarı...
    Gerçek bir yükseliş başladı diyebilmek için (benim bakışımla !) 22 günlük üssel ao nun üzerinde en az 2 gün kapanış gerçekleşmesi ve altına kalıcı olarak tekrar gelinmemesi gerekir....Ancak, uzun zamandır günlük grafiklerde de pozitif bir uyumsuzluk gözlemliyorum...
    Yıllık ao nun da 4,7x lerde kaldığını hatırlatmak isterim...

Sayfa 297/385 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •