Sayfa 299/359 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349 ... SonSon
Arama sonucu : 2872 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Benim için ve hisse için hayırlı olsun diyerek hissede son alımlarımi yaptım bakalım uzun vadeli çok iyi olacak inşallah
    Hayırlısı olsun umarım ayağınız uğurlu gelir
    ytd

2.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Benim için ve hisse için hayırlı olsun diyerek hissede son alımlarımi yaptım bakalım uzun vadeli çok iyi olacak inşallah
    hayırlı uğurlu olsun dostum..umarım ayağın uğurlu gelir...atatp nin beklentilerinin gerçekleşmesi ile ilgili kapları sabırla bekliyoruz...somut gelişmeler oldukça atatpnin de hareketlenmesini bekliyorum...hala pozisyonumu hiç azaltmadan devam ettiriyorum...tıkla gelsin...fiyuu..tgcard...green x...Çin de ve türkiyede tab gıdanın artacak olan resturantları...yakalanan büyüme...orta ve uzunda beklemeye değer kılıyor.....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. öncelikle atap nin tıkla gelsin satışı ile ilgili sermaye artışı başvurusunu tekrardan yapmasını dört gözle bekliyoruz...ardından da ataekspresin yeninden değerlemesi gündeme geleceği söyleniyor...malum geçen aylarda fiyuu 5000 tane kurye kadrosu açmış idi..tıkla gelsinin ceosu diğer şirketlere de hizmet verileceğini açıklamış idi...o işin iyicene olgunlaşması lazım ki gerçek değeri ortaya çıksın..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. tıkla gelsin + fiyuu + tgcard mükkemmel bir birliktelik oluşturabilecek..sanırım aynı şirket çatısı altında böyle bir birlikteliği ve sinerjiyi oluşturabilen bir şirket yok...vatandaşlar tıkla gelsin uygulamasını çok seviyor..kullanımının çok eğlenceli ve kolay olduğu söyleniyor...diğer kurye şirketlerinden istifa edip de fiyuu ya geçen çok kişi olmuş...atatp ceosu kendi çatıları altında sektör ile ilgili bilgili ve tecrübeli çalışanları topluyor ve kadrosunu çok güçlendiriyor...

böyle bir ekibin amacı da türkiyede bir numara olmaktır..aynı zamanda bu işi yurtdışına da taşıyabilmektir...yemek sepeti ve getir benzeri şirketlerin piyasa değerine baktığımızda atap nin de çok ciddi değerler kazanacağını anlayabiliyoruz..

5. ne yazık ki kendini temelci olarak adlandıran bir çok yatırımcı bu hisseyi hala bu günün rasyoları ile değerleyip pahalı diyorlar...bu hisse bu gün için pahalı görünebilir ama bana göre ve benim tecrübelerimin bana verdiği düşünceye göre gelecek fiyatlarına göre ise çok ucuzdur...bu durumu twiteerda bazı üstadlara sık sık söylediysem de nedense bunları hep gözardı ettiler....nedense büyük takipçileri olan üstadlardan hiç biri bu hissenin farkına varmadı ve varamıyor...

ben bunun nedenini biraz da geç kalmalarına ve hissede gerektiği kadar pozisyon alamamalarına bağlıyorum...gesanda iken de öyle olmuştu....ben gesanı 18.50-20,00 aralığında anlatmaya başlar iken üstadların çoğu hisseye ancak 40,00-50,00 aralığında damlamaya başladılar...ve çoğu da 70,00-80,00 aralığında çıktılar...belli bir kısmı da ancak 100 tl ye kadar gesanda kalabildiler...oysa biz gesanda iken 300 tl leri bile görmüştük..tabi biz de sattık ama bu satışımız çok yukarılardan oldu..benim şahsen satışımdan sonra bölünmemiş haliyle bazı dostlarımız 480 leri bile görebildiler...

ne yazık ki üstad diye geçinen her zaman gerçek anlamda üstad olamıyor..siz onların 100 bin ...200 bin takipçi sayılarına bakmayın...bence çoğu 3-5 ay sonrasını bile göremiyor...

6. şimdilik atatp yatırımcı ilişkilerinden burcu hanım ile de görüştüm..kendisi çok cana yakın ve yatırımcı dostu bir kişi...kendisine son yapılan tıkla gelsinin satışı ile ilgili başvurunun tekrardan yenilenmesi neden geçikiyor dedim...normalde sadece rakamları değiştirip tekrardan başvurulması gerektiğini sanıyorduk dedim...

kendisi de önce biz de öyle sanıyorduk ama öyle çıkmadı dedi..spk bazı evrakları yeniden vermemizi istedi...bağımsız denetim firması bazı evrakları istedi..ayrıca bilanço ile ilgili verilerin de verilmesi gerektiği öz sermayenin tespit edilmesi gerektiğini söylediler...yani ellerinde olmayan nedenlerden dolayı sürecin biraz uzadığını söylediler...en kısa sürede bu işi bitirmek istediklerini de söylediler...

tıkla gelsin üçüncü şirketlere ne zaman hizmet verecek diye sordum...oda bu işin de olgunlaşmaya başladığını bazı firmalar ile anlaşmalar yapmaya başladıklarını çok da uzun olmayan bir süreçte bunun ile ilgili gelişmelerin de olacağını söylediler...fiyuu ile ilgili de soru sordum ama ataekpresin halka açık olmaması nedeniyle oradaki gelişmeler pek de hakim olmadığını söylediler..o yüzden de çok da bilgi veremeyeceğini ama orada da kurye kadrosunun olgunlaştığını ve olumlu gelişmelerin olduğunu söylediler...

kısacası bu konuşma ile bayağı rahatladım...hisseye olan güvenim tazelendi...kendilerine buradan teşekür ediyorum..

7. tşkler keko sayende kazandık dualarımız seninle uzun vade beklemeyi ve sabretmeyide öğrendik ytd.

8. burcu hanım ile görüşürken atatpnin de artık bir yemek sepeti bir getir gibi olmaya başladığını benzer şirketlerin milyar dolarlar değerinde olduğunu ama atatpnin değerinin ise hala onlara göre çok düşük olduğunu söyledim..son 10 gündür endeks çıkarken atapnin çıkmadığını ve yatırımcıyı üzdüğünü söyledim...kendileri de şirketin değeri hakkında benim ile hem fikir olduğunu ama borsada bir hissenin sürekli çıkmadığını zaman zaman düzeltme yaptığını geçmişe göre de yatırımcıyı sevindirecek primler yaptığını söylediler..

atatpnin hala ucuz olması düşüncesinde hem fikir olmamız beni sevindirdi...gelişmeler oldukça piyasa değerimizin de yükseleceğine inanıyorum...

Sayfa 299/359 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •