Sayfa 3/439 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3530 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Arkadaşlar hep siyaset yapmayalım dedim yanlış olduğunu bildiğim halde siyaset yapılmalı konuşulmalı ama insanlar o kadar doldu ve kendinden olmayana o kadar dolu ki bu yüzden burda bir elin parmakları kadar kişiyiz gerek yok birbirimizi kırmaya.....

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ÖZKNTLK Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hep siyaset yapmayalım dedim yanlış olduğunu bildiğim halde siyaset yapılmalı konuşulmalı ama insanlar o kadar doldu ve kendinden olmayana o kadar dolu ki bu yüzden burda bir elin parmakları kadar kişiyiz gerek yok birbirimizi kırmaya.....

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam çok doğru diyorsun.Ama kimse kimseyi tanımıyor.Geçen trafikte azar işittim adam yüzde yüz hatalıydı.Bana bağırıp çağırdı.Kafamı çevirdim gittim.
    Ertesi gün çocukları alıp halka açık sahaya gideyim az top oynarız dedim.İki adam alkol almış birbirlerine ağza alınmayacak hakaretler ediyorlar sahada.Çocukları alıp gittim.
    Toplumsal olarak kimsenin kimseye ne tahamülü ne saygısı kalmamış maalesef.
    Buraya yansımasıda hiç şaşırtıcı gelmiyor.

3. Tek bildiğim çocuklarımı örf ve adetlerimize uygun şekilde yetiştirmeye çalışmak.Artniyetli toplum mühendislerinin kimsenin fark edemeyeceği şekilde bilinçaltına inen profesyonel metotlarla dizayn etmeye çalıştığı yaşam tarzının farkında olan bir fert bile yetiştirsem ne mutlu bana.

4. Son açıklanan 3. çeyrek bilançosuna göre öz sermaye 75 milyon USD , şu andaki piyasa değeri 88 milyon USD. PD/DD güncel olarak 1,17.

Daha 7 ay önce 3'ün üzerine çıkan PD/DD rasyosu , üçte bir değerine düşmüş durumda. Halbuki şirketin ciro , FAVÖK ve net karında büyük bir bozulma yok . Gelecek sene ise çok daha iyi olacak. Tek sorun ekonomideki belirsizlik.

Enflasyon ne olacak , faiz ne olacak , USD ne olacak ? Bu belirsizlikler bitince çok yüksek miktarda yukarı potansiyel taşıyor bu şirket.

Bu enflasyon-faiz-USD döngüsü de elbet bitecek yakında. Ömür boyu gündemde kalamaz bu iş. Faizlerin inebileceği yer belli. Faiz düşüşü için en fazla 3-4 puan yer var 2022 sonuna kadar. Bu durumda önümüzdeki 14-15 toplantının en fazla 4 yada 5'inde faiz indirecek MB.

2-3 ay sonra bu iş gündemden düşer. O zaman piyasa kaldığı yerden devam eder.

5. yeni sayfamız hayırlı olsun.. inşAllah arenada kendine yeni bir sayfa açar diyerek yürü be arena kim tutar seni diyelim :)

6. Perea'nın hisse alım tarzının daha sert ve aktifden olduğunu biliyoruz önceki alımlarından.

Bugünkü Gedik alımları o kadar sert değil ama yine de böyle bir günde Gedik yatırımın şimdiden 100 bin lota yakın alması aklıma acaba Perea mı sorusunu getirdi. Perea son 2.2 milyon lotu Gedik üzerinden almıştı.

Ayrıca bu aralar Perea'dan bir hamle beklediğimi söylemiştim çünkü elindeki hisselerin değeri 7 ayda 35 milyon dolardan 13 milyon USD seviyesine kadar düşmüş durumda şu an.

Bence Perea bu duruma el atabilir her an. Hatta belki bugünkü Gedik alımları ile el attı bile. Bunu en erken Pazartesi öğrenebiliriz.

Kesin odur diyemem ama olabilir diyorum.

7. Bencede gedik alımları parea alımları

8.  Alıntı Originally Posted by ADORABLE Yazıyı Oku
    Bencede gedik alımları parea alımları

Ben de biraz daha ikna oldum. Perea olma ihtimali çok yüksek.

Pazartesi anlarız. Eğer Perea ise Pazartesi KAP'a yazı da yollamak zorunda %15'i aştım diye.

Sayfa 3/439 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •