Sayfa 3/687 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5519 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    ben kendimce bildiğimi gördüğümü yazdım.neticede herkez birşeyler yazıyor buraya gereklı yada gereksiz öyle değil ?. maç öncesi herkez dua etsin erkadaşlar dedik ertesi gün kalkmış birtanesi dua ile iş olmaz felan diye yazmış bizler Müslüman toplumuz herzaman bizim işimiz dua ile başlar ama sizler buna bir şey demiyorsunuzda benim yazdığım merdivenimi sorun ettiniz kendinize.
    neyse olayı başka boyuta taşımaya gerek Yok, kim ne demiş, din iman, bunlar kişinin özelidir....ve hisse ye gelin ce, olay ortada...devamlı olumlu herşeyde operasyon yapılıyor....bu görünen birşey ve bitecek gibide gözükmüyor.....Ya bekleyip dışarıdaysan tetikte duracak, yada sabır.....aman ha her zaman da derim....yedek akçe mutlaka bulunsun kenarda ki opsiyon kalsın elde.....(bu arada merdiven sorun değil:-) sadece ihtiyaç olmadıgından burada:-)saygılar la....

2. Mesele portoyu yenip yenmemesi değil, gruptan çıkmasıdır .Burada pek dikkate alınmayan bir sorun da Beşiktaşın maçının saat 20 de başlaması avrupa saatiyle aramızda yaklaşık 2 saat olduğu için monaco maçının 22 45 de başlaması ,

Beşiktaş yenilirse monaconun grupdan çıkma şansı biteceği için muhtemelen leipzige yenilecektir .Bundan dolayı maçların aynı saatte başlaması gerekir ama beşiktaştan bu konuda hiç ses yok

3.  Alıntı Originally Posted by cogito Yazıyı Oku
    Mesele portoyu yenip yenmemesi değil, gruptan çıkmasıdır .Burada pek dikkate alınmayan bir sorun da Beşiktaşın maçının saat 20 de başlaması avrupa saatiyle aramızda yaklaşık 2 saat olduğu için monaco maçının 22 45 de başlaması ,

Beşiktaş yenilirse monaconun grupdan çıkma şansı biteceği için muhtemelen leipzige yenilecektir .Bundan dolayı maçların aynı saatte başlaması gerekir ama beşiktaştan bu konuda hiç ses yok
    gruptan çıkmak önemli olsaydı şuan hisse buralarda olmazdı neticede grup lideri ve bunun fiyatlanması gerekirdi senin demene göre Beşiktaş gruptan yüzde 90 oranında çıktı sayılır çok kötü bir durum olmaz ise eger.asıl durum sürdürülebilir bir başarı grafiğidir ve portoyu parçalaması demek bir sonraki maç için yani gruptan çıktıktan sonraki maç için umut vadedecek olması demektir ve hissenin uçmasına vesile olacağına inanıyorum.y.t.d.

4. Yarın maçı alırsak yada berabere kalırsak lider olarak çıktık demektir buda bir sonraki turda nispeten güçsüz bir takımla eşleşmemiz ihtimalini yükseltir.Ayrıca 10 milyon euro değerinde bir maç yani 45 milyon tl o yüzden önemsenmemesi düşünülemez azda olsa aksi durumlar söz konusu bu yüzden bizim aç spek yine kıvırıyor.

5. Porto maçı arkasından GS maçı var.. sizce GS yi yenebir mi? Yorgunluk, teknik bakımından soruyorum..

6.  Alıntı Originally Posted by nurefdal Yazıyı Oku
    Porto maçı arkasından GS maçı var.. sizce GS yi yenebir mi? Yorgunluk, teknik bakımından soruyorum..
    galatasaryın bakmayın 5 yediğine aslına bakarsanız iyi bir takımları var ama bizden iyideğiller ancak biz avrupada yükselmeyi hedeflediğimiz için liği ikinci planda tutuyoruz bence buda yanlış yada başarısızlık sayabilirim neden çünki takım liğin en iyisi as kadroyu geçin yedeklerle bile lider olmamız gereklıydı ligde çok saçma puanlar kaybediyoruz.gelelim sorunuza bence porto maçına bağlı olarak liğe ağırlık verilip verilmeyeceğine bakıcaz gibi geliyor yada porto demiyelimde şampiyonlar liği diyelim biz buna . yorgunluk meselesi bence çok saçma milyon dolarları alan profesyonel futbolcular hepsi haftada 2 maç oynıyamıyacaksa bu kadar parayı niye alıyorlar ozaman diye sormak lazım bütün futbolculara bakarsanız en iyi takımlardan gelme hepsi.tamam biraz yaşlı kadro ama ne farkeder yinede akhisar gibi takımla berabere kalınmamalı diyorum. takımları tartsan fiyat olarak altında ezilir çoğu .bu iş motivasyon işi diye bitirmek istiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by nurefdal Yazıyı Oku
    Porto maçı arkasından GS maçı var.. sizce GS yi yenebir mi? Yorgunluk, teknik bakımından soruyorum..
    porto maçı sonrası Malatya maçı var .g.saray maçı 2 Aralıkta .Gsaray derbilerde başarısı bitiyor ..Beşiktaş rahat yener kendi evinde

8. ligin başarı açısından en iyi 2 takımından birisi evette, borç ne olursa olsun hala artıyor,beni düşündüren bu, bilançonun ne zaman düzelebileceği

Sayfa 3/687 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •