Sayfa 301/898 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    72 aldıklarımı 75 verip şimdilik çıktım,teknik olarak bir kez daha 70-71 gelip teyid alması lazımmış,orayı beklerim,gelmezse yolu açık olsun...
    Hissedekilere bol kazançlar...
    ihlgm 1.60 olacak dedin 2.31 de kağıt.. Milli algıcı ... Milletin iyi ahını aldın. Nedense ihlgm topiğinede gelmiyon. Noldu yemiyo mu façan hahaaaa
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Arkadas 0.80 de teyit alır hahhah

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Global senin yaptığın işin amk

4.  Alıntı Originally Posted by 6.HİSse Yazıyı Oku
    ihlgm 1.60 olacak dedin 2.31 de kağıt.. Milli algıcı ... Milletin iyi ahını aldın. Nedense ihlgm topiğinede gelmiyon. Noldu yemiyo mu façan hahaaaa
    Millet senin gibi eksik insan mı da benim yazdığımdan etkilenip alım satım yapsın?Ben fikrimi sebebiyle yazar geçerim,senin gibi eklemsizler fikir veya iktidar sahibi olamadıklarından başkalarının fikirleri üzerine konuşur durur...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Millet senin gibi eksik insan mı da benim yazdığımdan etkilenip alım satım yapsın?Ben fikrimi sebebiyle yazar geçerim,senin gibi eklemsizler fikir veya iktidar sahibi olamadıklarından başkalarının fikirleri üzerine konuşur durur...
    önce bmekste millete mal kitledin kaçtın , sonrada ihlgmde malı sattırdın 1.60 oşcak diye kaçtın . Spek uşağıı
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by 6.HİSse Yazıyı Oku
    önce bmekste millete mal kitledin kaçtın , sonrada ihlgmde malı sattırdın 1.60 oşcak diye kaçtın . Spek uşağıı
    7bin tl portföyüm var,kimlere neler kitlemişim haberim yok hay allah ta senin iyiliğini versin çocuk yaştasın herhalde?
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7. Endeks yarın az bir düzeltmeye girse 70deyiz yine

8. Ara ara 2-3 kademe yükseltip sonra eski yerine gelmesi neye delalet bunun? Mal mı çıkıyor mal mı topluyor anlamadım... Mal çıksa daha da düşer diyorum mal toplasa 85-90 arasını göstermesi lazım diyorum ama ikisi de olmuyor, bilen anlayan varsa yorumlasin bı zahmet şunu.. kafayı yedirtir insana bu...

Sayfa 301/898 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •