Sayfa 303/405 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Hayırlı olsun.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    0,7164148
    gönlün oldumu
    Alka kadar olmasa da Allah bereket versin.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Alkimomuz yıllar sonra tavan kapatacak gibi.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

4. Bilanço muhteşem güzelleşmiş... özkaynaklar 737 mil ve 217 mil tl döviz fazlasına ulaşmış, bu rakam 67 mil tl idi 9 aylıkta... 34 milyon olan serbest nakit akışı 276 milyon düzeyine ulaşmış...
    Alka nın vereceği temettünün %80 Alkime transfer olacak 30 ila 35 bin ton PS satışı ve 500 bin ton SS ile birlikte bu yılki bilanço karlılıkta show yapmaya aday...

hayırlı olsun.

Alkadan takriben 65 mil temettü alacak...

Hisse satan şirket ortağı umarım pişman olur ve sattığını geri alır

Toz deterjan tedavülden kalkmazsa ve organik tarım bu hızla artarsa, şirket para basar gibime geliyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,707
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    0,7164148
    gönlün oldumu

Benimde gönlüm oldu, ALLAH'ım bin bereket versin emeği geçenlerin eline emeğine sağlık.

Yalnız ALLAH ömür verirse 2023 yılında 2 tl den aşağısını kabul etmem üstadım, temettü alacak ortaklara hayırlı ve bereketli olsun.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
     Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Benimde gönlüm oldu, ALLAH'ım bin bereket versin emeği geçenlerin eline emeğine sağlık.

Yalnız ALLAH ömür verirse 2023 yılında 2 tl den aşağısını kabul etmem üstadım, temettü alacak ortaklara hayırlı ve bereketli olsun.
    Abi senin de gönlün olduysa tamamdir bu is,
    teknik olarak düzeltmelerinide yapti ,
    Ülkeyi etkileyecek çok büyük olaylar olmadıkça Alkim yönü belli
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8. Bilançonuz ve temettü nüz hayırlı olsun alkim ortakları. Kendisine inananları her zamanki gibi utandırmamış. Daha önce de açıkladığım gibi burukta olsa alkim ortaklığıma son vermiştim. Ancak her ayrılış yeni bir başlangıçmış Yerine almış olduğum tezol da inşallah bizi utandırmayacak, beklediğim gibi çok iyi bir Mali bilanço açıkladı, konsolide bilançoyu ve temettü kararını dört gözle bekliyorum. Dağıtılabilir karın en az %30 u nakit, toplam %70 temettü taahhütü var izahname de. Hayırlısı olsun.

Sayfa 303/405 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •