Sayfa 304/996 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Moralimiz düzelsin diye güzel mesajlar yazıyorsun ama bu defa gerçekten durum farklı. Bu sabah zararına vedalaştım tüm dövizciklerimle. Artık sadece bahçeci kurtarabilir tüm döviz yatırımcısını. Bu kurtarma operasyonu muhtemelen Ocak sonu, Şubat ortası gibi aniden açıklanacak bir erken seçim kararıdır. Yaşayıp göreceğiz. Çok sağlam tüyolar geliyor.
    Analistlere inanma kelimenin kökü gibi analdan uydurup servis ediyorlar. Ekonomi kötü

Yıl sonu bilançolar düzgün çıksın düzeltmeleri olduğunu düşünüyorum. Ne sisteme 1 cent sokarım , ne de 1 cent satarım. İsterse 1 dolar 1 Tl olsun. Ciddiyim. Yanılmayacağımdan da zerre kuşkum yok. Kur u patlatacak olan , bulunamayacak olmasıdır. Beklerim . Ölürsem oğlum bekler. Bana zararı olacak sistemi asla beslemem.

3.  Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    Dolardan başka herşeyden konuşmuşsunuz maşaallah. Bu arada o kadar ekmeği yemeyin yahu, esmer ekmek olsa neyse de, direk glisemik indeksi yüksek, şekere davetiye.
    Babalar vade sonu long patlatmaca oynuyor, seyretmesi çok da ilginç değil. Milli eğlencemiz tıkınmak olduğuna göre, oradan devam.

4. Dingiltere doğu Akdeniz sebebiyle yaptırım kararı almıştı ne ara anlaşıldı.

Dolar neden düsmüş buldum Trump sagolsun

DOLAR KURU NEDEN DÜŞÜYOR, TÜRK LİRASI TL NEDEN DEĞER KAZANIYOR? Dolar kurunda yaşanan sert düşüşün ana nedeni olarak ABD Başkanı Donald Trump tarafından pandemi teşvikini ve hükümet fonlamasını içeren 2.3 trilyon dolarlık paketi imzalaması gösterildi. Yine geride bıraktığımız hafta içerisinde Merkez Bankası tarafından beklenen 150 baz puan faiz artırımı kararına rağmen beklentilerin üzerinde faiz artırımı yapılarak 200 baz puan faiz artışı ile beraber yüzde 15 seviyesinden politika faiz oranı yüzde 17 seviyesine çekilmişti. Merkez Bankası tarafından atılan adımların son derece sert ve enflasyon söylemlerinin kararlı olması da Türk Lirası için değer artışını sağladı. Merkez Bankası tarafından enfasyonla mücadele kararlılığı vurgusu ve atılan adımlar ile uluslararası piyasada dolar kurunda yaşanan değer kaybı Türk Lirası için değer kaybı etkisi yarattı.

Haberin Tamamı İçin: https://www.emlak365.com/ekonomi/gos...di-h39534.html

Emlak 365 | Emlak Haberleri

6.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Gün boyu yazılanları ancak okuyabildim. Bu topic bir harika. Gerçek bir yaşam okulu. Hepinizi seviyorum.
    Sen satınca dolar yükselişe geçer bazıları için böyle durum oluyor

7. ...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 304/996 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •