Sayfa 304/400 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354 ... SonSon
Arama sonucu : 3198 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Carlislecullen,anlat anlat çok heyecanlı oluyor.. Borsa aleminin tek akıllısı sen olduğunu sanıyorsun..Diğer yatırımcılarda ahmak ikna olup satmak için oturmuşlar seni dinliyorlar..Olur kardeşim yarın gider satarız..
    yahu söyledklerim şirketin bilançosundaki bilgiler.....

geriye doğru bakarsanız imaş arttığı zaman bilançoya bunun için extra kar geleceğini yazmıştım.

kazanın doğurduğuna inanıyorsunuzda öldüğüne mi inanmıyorsunuz ?

2.çeyrek bilançosu açıklandığında ben burada olacağım. bakalım siz nerede olacaksınız ?
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Son düzenleme : serdarkazanci; 08-06-2023 saat: 10:48.

3.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    yahu söyledklerim şirketin bilançosundaki bilgiler.....

geriye doğru bakarsanız imaş arttığı zaman bilançoya bunun için extra kar geleceğini yazmıştım.

kazanın doğurduğuna inanıyorsunuzda öldüğüne mi inanmıyorsunuz ?

2.çeyrek bilançosu açıklandığında ben burada olacağım. bakalım siz nerede olacaksınız ?
    Elbet bende buradayım kardeş,serzenişim çok şey bildiğimden değil hemen alınmayın belki iyi niyetli bir arkadaşımızsın bilemki o yüzden benim amacım seni yermek yargılamak değil şemsiye çok fena açıldığı içindir ..

4. Pek defter değerine kara falan bakmıyorlar gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Elbet bende buradayım kardeş,serzenişim çok şey bildiğimden değil hemen alınmayın belki iyi niyetli bir arkadaşımızsın bilemki o yüzden benim amacım seni yermek yargılamak değil şemsiye çok fena açıldığı içindir ..
    sıkıntı yok dostum....

YUKARIDA DA YAZDIM. ŞİRKETİN DEĞERİ 1,5 MİLYAR...

Sadece avmnin piyasa değeri 2,4 milyar tl
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Projeler çok yavaş ilerliyor

8. Ahlaksız,hayasız,itibarsız din taciri hırsızlar hisseyi endex düşmeden bile 10 -15 kademe birden düşürüyorlar hemide anlık tavan tavan yaptırıp 3-4 dakika sürmeden taban yaptırarak küçük yatırımcının canına okuyorlar elimizde avucumuzda ne var ne yok çalıyorlar Bist efendiler okuruktan devre kesici uyguluyorlar adamlar yüzsüz yine bildiklerini okuyorlar astıkları astık kestikleri kestik ne sesini çıkarmayan ne işe yaradığı belli olmayan spk'lıları nede Bist'i adam yerine koyuyorlar ağlayanlar küçük yatırımcıyı ağlasın Devlet yönetenler göz göre göre küçük yatırımcıları yandaş patronlara soyduruyorlar..Yazıklar olsun sizin gibi hain ,soyguncu,vurguncu,hırsız patronlara ..

Sayfa 304/400 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •