Sayfa 306/818 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon
Arama sonucu : 6541 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Ben bilmem sermaye tavan haberi iyi değil, bedelsiz yapmaz, tahsisli zor, bedelli de iyi değil. Çünkü bedelli için aranan ana özellik, mevcut özkaynakların piyasa değer ile uyumlu olmasıdır. Örneğin şirket defter değeri 3 lira, hisse fiyatı 4 lira, yatırımları var ve bedelli yapıyor. Gayet güzel bedelliye girelim. Ama şirketin defter değeri 10 lira, hisse 100 lira ise benim bedelliye katılmak büyük kazık yemem anlamına gelir. Defter değeri 10 lira olan bir şirkete 100 lira veremem.

2.  Alıntı Originally Posted by muratertug Yazıyı Oku
    Bu tahsisli sermaye artırımı konusunda bayağı bir kafa karışıklığı var anladığım kadarıyla. Şurada arkadaş çok güzel anlatmış: https://twitter.com/semihayas88/stat...6DYtvH8Fax1mLw
    geçen gün spk onayı ile ilgili bir haber paylaşıldı. o yüzden yeni sanıyorlardır.
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,396
    sasa patronundan destek bekliyorum
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Ben bilmem sermaye tavan haberi iyi değil, bedelsiz yapmaz, tahsisli zor, bedelli de iyi değil. Çünkü bedelli için aranan ana özellik, mevcut özkaynakların piyasa değer ile uyumlu olmasıdır. Örneğin şirket defter değeri 3 lira, hisse fiyatı 4 lira, yatırımları var ve bedelli yapıyor. Gayet güzel bedelliye girelim. Ama şirketin defter değeri 10 lira, hisse 100 lira ise benim bedelliye katılmak büyük kazık yemem anlamına gelir. Defter değeri 10 lira olan bir şirkete 100 lira veremem.
    Bedelli fiyatı ne 100 lira olurmu?
    Zannetmiyorum.
    Eskiden BOYNER ve KİPA da böyle yapmıştı. İyi kazık atmıştı.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

5. taban bozdu şuan

6. ohhaaaa taban bozuldu, vay arkadaş.. yeşil yakacak neredeyse..

7. olaya bak sen şimdi.. yeşil geliyor.. ++

8. Borsaya bak tabandan 100 bin liralık alan 3dakikada 10 bin lira kazandı tabi brüt olduğu için , yarına kadar yine sıfır olabilir

Sayfa 306/818 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •