Sayfa 306/401 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356 ... SonSon
Arama sonucu : 3201 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1. Adnan Çolak,ünlü borsa Spekülatörü Mecnur Çolak'ın oğludur yani Bulgaria daha yazayım mı hileli,şaibeli vurgun,soygunlar için yeterli değilmidir..?Yeşillik çaksan girmez sadece din tacrleri için oyucu bir maşadır.

sanal alemde aşırı siyasete maruz kalmışsınız. Bence genel kurula katılın ve burada yazdıklarınızı yüzlerine söyleyin...

3. Adnan Çolak: İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Başarılı İş İnsanı
    Adnan Çolak, 1989 yılında Bulgaristan'ın Razgrad şehrinde dünyaya geldi. Deliormanbölgesi, Türk nüfusunun en yoğun olduğu yerlerden biri olarak büyüdü.

Adnan Çolak’ın Eğitim Hayatı

İstanbul'da üniversite okuyan Adnan Çolak, hisse senedi piyasası konusunda uzmanlaşmıştır ve Kadir Has Üniversitesi'nde finans üzerine lisans eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına adım attı.

NOT:sen müneccim misin nereden anladın aşırı siyasete maruz kaldığımı..Kirli siyasetle uğraşmak,peşinden koşmak,nemalanmak,karakteri,kişiliği ,adamlığı ,itibarı güçlü,sağlam insanlara göre değildir.. Dolaysıyla benimde işim olmaz ilgi alanımda değildir ve maruz da kalmam ..Yeşil sermayeyi dillendiren sensin..Akıllı ol,unlu gördüğün her insanı değirmenci sanma ve laflarına dikkat et..Yukarıda ne yazıyor iyi oku finans üzerine eğitim alıyor,babası gibi hisse senedi piyasası konusunda uzmanlaşmış sonrada iş hayatına atılmış İttifak holding ela gözüne mi heves etmiş onu yönetime almış..Yukarıdaki bilgileri ben uydurmuyorum.

Silinen yazını gözüne sokardım yeşili,gonyalıyı,dincisini,dinsizini,akplisini görürdün...
    Yönetimden rica et yazını geri koysunlar

5. şirket imaş makinedeki düşüş nedeni ile yaklaşık 1 milyar tl piyasa değeri kaybına uğrayacak...
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Silinen yazını gözüne sokardım yeşili,gonyalıyı,dincisini,dinsizini,akplisini görürdün...
    Yönetimden rica et yazını geri koysunlar
    Yüreği beş para etmeyen Mikser,silinen o yazımı ben senin darı ambarına sokarım oradan canın çektiği sürece alır okursun..Burada küçük yatırımcılara sürekli Adese pazarlayan sensin ..

Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Yüreği beş para etmeyen Mikser,silinen o yazımı ben senin darı ambarına sokarım oradan canın çektiği sürece alır okursun..Burada küçük yatırımcılara sürekli Adese pazarlayan sensin ..
    Defol git adi şe...siz kim kime hisse pazarlamış. Bir örnek göster...

8. Allah ıslah etsin senin gibi karaktersizleri,kişiliksizleri,ahlaksızları,hayası zları,saygısızları..Çirkef insancık, demekki kaynağı kurumuş olmayan terbiyen bu kadar..

Sayfa 306/401 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •