Sayfa 309/1009 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1. Aktif %20 yapmazsa ayıp eder..

2. tavuk fiyatları son 3 ayda %50 artmış
    İstanbul da barajların doluluk oranları 63 direnç seviyesini zorluyormuş , 63 kırarsa hedef 75 miş

gözlerim kapalı stopajı düşünüyorum , daha önemlisi ben bugün uzun bağlamayıp günlükte kaldım ama boşuna bekliyorum ,
    en önemli olanda opsiyon yarın yapsam mı ? 7.20 -72,5 haziran sonu gibi

akbank , aktif , burgan , Odea ve vakıfıbank 30 -95 arası oran istedim
    aktif tırt , odeaya yüz vermedim , vakıf yarın fiyatlayalım deyip günlükte 16,75 verdi
    akbank 18,15 opsiyon fiyatlaması iyi değildi
    aktif 18,35 90 güne priim normaldi
    burgan 18,25 90 güne primi 700 usd verdi ama yarın yine bakalım deyip mt lere gösterip ama elletmedim

oranlar saat 11 civarı alınmıştır
    anladığım kadarıyla mb nin arttırdığı faizlerin yarısı dahi mevduat oranlarına yansımayacak gibi duruyor
    aktife bunlar nasıl oran akbank ile aynısınız deyince yarın yada kısa vadede bir şeyler bekliyoruz dediler
    daha öncede yazdım stopaj kalkacak diye , 200 puanın 100 ü stopaj payı

ee stopaj kalkacaksa haziran sonu kısa olmaz mı ? paran mı var ..........

cevaplarınızı beklim yoldaşlar ( eski yoldaş chuky sende yaz birşeyler )
    yarın mesai yoğun 4 bankaya oran sorunca telefon susmuyor

3.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sabah akşam ekranlarda FAST ile ücretsiz gece gündüz para gönderilebilecek diye reklam yaptılar. İlk açılış 100 tl. idi sonra Merkez bankası 1000 TL. ye çıkarmıştı. Bugün ilk defa oğluma fast ile para göndereyim diye Ziraat internet sitesinden işlem yaptım. 1000 TL. için 2,39 TL. masraf aldı. Hadi bu devlete bağış olsun dediğim ve kafama takmadığım zaman bir de QNB den 1000 tl. göndereyim dedim. Yine 2,39 TL: masraf alındı.

Yani ekranlardan bedava diye reklamı dönderip, milletin ayağı alışınca çarpmaya başlıyorlar. Bu işin ücretsizini beceren var mı ?
    Enpara...başka tanımıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by arda2727 Yazıyı Oku
    tavuk fiyatları son 3 ayda %50 artmış
    İstanbul da barajların doluluk oranları 63 direnç seviyesini zorluyormuş , 63 kırarsa hedef 75 miş

gözlerim kapalı stopajı düşünüyorum , daha önemlisi ben bugün uzun bağlamayıp günlükte kaldım ama boşuna bekliyorum ,
    en önemli olanda opsiyon yarın yapsam mı ? 7.20 -72,5 haziran sonu gibi

akbank , aktif , burgan , Odea ve vakıfıbank 30 -95 arası oran istedim
    aktif tırt , odeaya yüz vermedim , vakıf yarın fiyatlayalım deyip günlükte 16,75 verdi
    akbank 18,15 opsiyon fiyatlaması iyi değildi
    aktif 18,35 90 güne priim normaldi
    burgan 18,25 90 güne primi 700 usd verdi ama yarın yine bakalım deyip mt lere gösterip ama elletmedim

oranlar saat 11 civarı alınmıştır
    anladığım kadarıyla mb nin arttırdığı faizlerin yarısı dahi mevduat oranlarına yansımayacak gibi duruyor
    aktife bunlar nasıl oran akbank ile aynısınız deyince yarın yada kısa vadede bir şeyler bekliyoruz dediler
    daha öncede yazdım stopaj kalkacak diye , 200 puanın 100 ü stopaj payı

ee stopaj kalkacaksa haziran sonu kısa olmaz mı ? paran mı var ..........

cevaplarınızı beklim yoldaşlar ( eski yoldaş chuky sende yaz birşeyler )
    yarın mesai yoğun 4 bankaya oran sorunca telefon susmuyor
    stopaj kalksa bile , yillik enflasyona endeksli hesaplarda hala 0 olur diye düşünüyorum...yani haziran kisa olsa bile haziran ayinda yillik dusunulebilir.(ne tesadufki 2019 yılının bir haziran gunu 23.75 net baglamistik ).ben senin yerinde olsam p.tesini beklerim ppf ler gunluk 17-18 net getirir..yarına faiz oranları oturmayabilir mevduatta.

5. 22 Mart olmazsa 26 Mart ta faizler belli olur şimdi onlar bir birlerini kollayacaklar

Hsbc çitayi 21 e koyarsa ortalik kızışır.

7.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    stopaj kalksa bile , yillik enflasyona endeksli hesaplarda hala 0 olur diye düşünüyorum...yani haziran kisa olsa bile haziran ayinda yillik dusunulebilir.(ne tesadufki 2019 yılının bir haziran gunu 23.75 net baglamistik ).ben senin yerinde olsam p.tesini beklerim ppf ler gunluk 17-18 net getirir..yarına faiz oranları oturmayabilir mevduatta.
    haklısın pazartesi bende düşünüyorum ama yarın yakalarsam 18,50 den bağlarım , ama opsiyon strike rakamı beni düşündürüyor .bankacılarda pazartesi bekle dediler ama bildiklerinden değil bana göre bugünkü faizi mevduata sınırlı yansıtacaklar bahaneleri de kredi satamıyoruz olacak

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    TL faiz getirisi orta vadede daima emlak fiyatlarının altında kalır. Hele bir de igüzel bir muhitten almışsanız tartışılmaz bile.
    aynı fikirdeyim sizinle ama en doğru olanı doğru zamanda doğru tercihi yapabilmek gayrimenkul biraz ayakbağı oluyor çıkışı zor.bu arada 10 yıl önce 200.000 tl ye aldığım eve 1.100.000 değer biçtiler.

Sayfa 309/1009 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •