Sayfa 309/814 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Sn berk06 üçüncü bacı izocm
    6 Ocak da yazmışız Sn berk06 bey efendi kardeşimize. Çift tavan olmuş.
    Dmsas zaten en az 10 tavan gördük beraber.
    Maşallah
    Mrshl de hiç unutmam 5 tavan üst üste görmüştümi bilmem kaç sene evvel.
    İnşallah yakındır.

2.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Öğle bir hikaye yok ne bedelsizi.Zarar açıklamış hisse bedelsiz vermez.
    o hikayeyi hep beraber burdan okuduk sayın scharif 07 hani bu hisse 2017 sonu itibariyle sermaye artırması gerekmiyor muydu bununda 5 yıldır dağıtılmayan kar nedeniyle bedelsiz olması öngörülmüyormuydu sene sonu haber gelmez ise sermaye tavanından çıkıyormuydu bu şirket ben yazmadım bunları sadece okudum yoksa burda yazanlar tabela yorumcusumu bu hissenin hikayesi sadece bir yatırım teşvik belgesi olamaz 1 ayada yüzde 50 arttı

3. Bu konuda benden başka yazan kimse varmıydı bilemiyorum. Ancak benim yazdıklarımla ilgiliyse, iyi okumamışsınız. Sn neco kardeşim size tavsiyem tekrar okuyun. Eğer sözünüz bana ise tabela yorumcusu bir arkadaşınız olarak, aynı dilde ve üslupta, KY kaybederken kahkahalar atıp gerdan kıran kişilerede yazabilseydiniz demek istiyorum.
    Benim SPK ve mrshl ilişkisine dair yazdıklarım kendi düşüncelerim değil mevzuatın söyledikleriydi.
    Bir ayda %50 çokmu fazla. Kerevitas a bakın. Bırakın çıksın..

4.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Bu konuda benden başka yazan kimse varmıydı bilemiyorum. Ancak benim yazdıklarımla ilgiliyse, iyi okumamışsınız. Sn neco kardeşim size tavsiyem tekrar okuyun. Eğer sözünüz bana ise tabela yorumcusu bir arkadaşınız olarak, aynı dilde ve üslupta, KY kaybederken kahkahalar atıp gerdan kıran kişilerede yazabilseydiniz demek istiyorum.
    Benim SPK ve mrshl ilişkisine dair yazdıklarım kendi düşüncelerim değil mevzuatın söyledikleriydi.
    Bir ayda %50 çokmu fazla. Kerevitas a bakın. Bırakın çıksın..
    hayır sayın mgm21 benim kimseyi kırmak incitmek gibi derdim yok ayrıca sözüm size değil bende tam olarak bunu demek istedim mevzuata göre bu hissenin sermaye artırımı yapması ve 5 yıldır dağıtılmayan kar medeniyle bunun bedelsiz olması öngörülüyordu doğru değil mi 5 yıl içinde ne bilançolar gördük kapa açıkladıkları zarar vergi dairesine kar olarak gitti yani bu şirket 5 yıl içinde küllüm zarar yazmadı ha hissenin çıkmasıda sizden daha çok beni sevindirir keşke 5 tavan yapsa belki 5-6 yıldır kynin çektiği acılar biraz hafifler (bende bunlardan biriyim)

benim üzüldüğüm nokta daha 1 ay önceki yazısında sermaye artırımından bahseden (bedelli veya bedelsiz) sonra çıkıp farklı bir uslupla zarar eden şirket bedelsiz vermez diye ahkam kesenlerdir.

Alım ile satım arasında ki fark neden genelde 5-6 kademe son günlerde?

Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Bugün sermaye artırımı ile ilgili Yatırım danışmanıma soru sordum,dedim ki acaba tekrar sermaye ertleme ihtimali nedir diye ve dediki erteleme ihtimali yine olabilir(yani erteleme ihtimali var) dedi.Bu nu bilmeniz de fayda var. Yanii yatırımınızı ve zamanı nızı ona göre pozisyon almanızı tavsiye ederim.Kimsenin hayal kırıklığı ve büyük zarar etmesini istemem.
    SAYGILAR SEVGİLER
    Neco kardeşim bunu daha önce yazdım,dikkate almamişsın.Veya gözden kaçırmışsın.Öncelikle merak etme bende aynı gemideyim.Olaki son bilanço da süpriz yaparsa o zaman işler değişir.2-3 gün önce verilen kap a düşen haberde yatırımcılar nötr desede habere , bence pozitif.En azından personel masrafları azalacak.Dolayısıyla herkez son bilançoya kitlendi.Onun akabinde genel kurul toplanır ve ne yapacağını karar verır.Genel de yükselen hisselerde önünde güzel hikayesi varsa yükseliyor.Bizim hikaye de bu.hep birlikte kazanmak dileğile.
    SAYGILAR SEVGİLER

7.  Alıntı Originally Posted by neco0580 Yazıyı Oku
    hayır sayın mgm21 benim kimseyi kırmak incitmek gibi derdim yok ayrıca sözüm size değil bende tam olarak bunu demek istedim mevzuata göre bu hissenin sermaye artırımı yapması ve 5 yıldır dağıtılmayan kar medeniyle bunun bedelsiz olması öngörülüyordu doğru değil mi 5 yıl içinde ne bilançolar gördük kapa açıkladıkları zarar vergi dairesine kar olarak gitti yani bu şirket 5 yıl içinde küllüm zarar yazmadı ha hissenin çıkmasıda sizden daha çok beni sevindirir keşke 5 tavan yapsa belki 5-6 yıldır kynin çektiği acılar biraz hafifler (bende bunlardan biriyim)

benim üzüldüğüm nokta daha 1 ay önceki yazısında sermaye artırımından bahseden (bedelli veya bedelsiz) sonra çıkıp farklı bir uslupla zarar eden şirket bedelsiz vermez diye ahkam kesenlerdir.
    Kusura kalmayın, sabahın 03 30 unda uyanınca okuduğunu yanlış anlıyor insan. Affedersiniz.
    Çok alınganım bu ara.
    Erken Andropoz a sokuyor bu bacılar adamı.

8.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Neco kardeşim bunu daha önce yazdım,dikkate almamişsın.Veya gözden kaçırmışsın.Öncelikle merak etme bende aynı gemideyim.Olaki son bilanço da süpriz yaparsa o zaman işler değişir.2-3 gün önce verilen kap a düşen haberde yatırımcılar nötr desede habere , bence pozitif.En azından personel masrafları azalacak.Dolayısıyla herkez son bilançoya kitlendi.Onun akabinde genel kurul toplanır ve ne yapacağını karar verır.Genel de yükselen hisselerde önünde güzel hikayesi varsa yükseliyor.Bizim hikaye de bu.hep birlikte kazanmak dileğile.
    SAYGILAR SEVGİLER
    sayın scharif07 bende daha öncede belirttiğim gibi teknik bilgim sınırlı bu nedenle öğrenmek adına zaman zaman soruyorum ve geçen yıl yönetim kurulundan beri burandan konuşulanlar bunlar yoksa ben bedelsizi kafamdan uydurmadım aynı gemideyiz farkındayım inşallah yeni güzel haberlerle 5-6 tavan çekerde hep birlikte kazanırız saygılar sevgiler

Sayfa 309/814 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •