Sayfa 311/837 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon
Arama sonucu : 6693 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    bana gore değil dostum,,artık yenı hıkayelere bakmak lazım..yolu bahtı açık olsun..başka hısselerı kovalayacağım..ıkı uç tane var gözume kestırdığım..gesan bugunku hareketlerle cıddı manada hayal kırıklığı yaşattı..benım için gesan guzel bır hıkaye oldu..çok gerı gelmezse kı sızler ıçın asla ıstemem ,artık gırış yapmam kolay kolay..nasıp ..
    bence de eskiden next olmaz derler baya güzel hisse var çokta takılmamak lazım. hayırlı olsun. topiclerde görürsem ugrarım )
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    bence de eskiden next olmaz derler baya güzel hisse var çokta takılmamak lazım. hayırlı olsun. topiclerde görürsem ugrarım )
    inşallah dostum,, yolun açık olsun..kalıtelı adamsın vessalam..hıcbır zaman tarzını bozmadın bugune kadar..saygılar..selamlar..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    inşallah dostum,, yolun açık olsun..kalıtelı adamsın vessalam..hıcbır zaman tarzını bozmadın bugune kadar..saygılar..selamlar..
    estf.. eyvalla bilmukabale senden alanda kazansın bari diyelim

Gesan da bende saldım aşık olayına girdik baya bir güzel şeyler oldu yaşantımda az saldım. neyse kurt yediği ayazı unutmaz ) bunu da ders niteliğinde cebe attık ))
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. Güzel hisseler gün icinde ağır ağır çıkan ağır ağır düşen hisselerdir bence. Gesan tahminime göre bir gün çıkmak isterse direkt tavan vs yapcak. Ne gerek var ya şu strese. Patronun geri alıyorum demesi aslında hisse fiyatı buralar dip demek olacak. Kontr yaptı. Ordakiler en azından çok salmayagini düşünuyor. İnanın çok düştü ya Gesan. Çoğu hisse zirvesinden - yüzde 40 yapıp geri cikiyor. Bundan da bekliyoruz bir atak ama ne zaman. Her negatif olayda varız. Atak yapsa voltran yaparız. Bu arada satan üstadlar neyine kızdı tam olarak yoksa başka hisselerde mi daha iyi potansiyel var veya altın gümüş muhabbetine mi dalıyor

5.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    estf.. eyvalla bilmukabale senden alanda kazansın bari diyelim

Gesan da bende saldım aşık olayına girdik baya bir güzel şeyler oldu yaşantımda az saldım. neyse kurt yediği ayazı unutmaz ) bunu da ders niteliğinde cebe attık ))
    Hocam sana tek soru sormak istiyorum. Eygyo halka arz oldu. 6 tavan yaptı ama esas hisse 22 üstü dağıtıldı. Şu anda 20 civarı. 20 den aşağı bugün hariç alabilen kurum yok..l mantıken çıkması gerkemez mi

6. Mal satana kadar sabah akşam kap atan patronlar da ortada yok. İki günlük hareket yüksek işlem hacimli oluşuyla mide bulandırıcı. Gesan zor tahta. Bu hareketler ya çok kötüye ya da çok iyiye işaret kanımca. İnadına devam...

7.  Alıntı Originally Posted by alkabus Yazıyı Oku
    Mal satana kadar sabah akşam kap atan patronlar da ortada yok. İki günlük hareket yüksek işlem hacimli oluşuyla mide bulandırıcı. Gesan zor tahta. Bu hareketler ya çok kötüye ya da çok iyiye işaret kanımca. İnadına devam...
    Aynen. Yani yatırımcın da bekliyor . Kap map beklenti vs yap. Smrtg yazik tek lot satmadim,gelecek bizim deyip duruyor en aİndan ugrasiyor

8. 202den 100 tane yemledim ;/ valla çıksın diye yemliyorum artık ne yapayım. Biraz da siz yemleyin ya bu aç canavarlari. Yatırım ve yapı alır gibi yapıyor 204.3 olduk

Sayfa 311/837 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •