Sayfa 312/910 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon
Arama sonucu : 7279 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by aydadans Yazıyı Oku
    haklisin.. simdi okudum haberi aciga satis ve kredili bu gun itibari ile gun kapanışinda bitiyormus yarin basimiza acikcilar musallat olmasa bari
    Kur fena dalgalı... Yarın sular durulur mu? Sanmam... Yeni yıl zam yağmuruyla başladı... Ücretler eriyor enflasyon artıyor... Kur seçim baskısıyla tutuluyor ama fırlamaya hazır ok gibi. Açıkçıların olması hareket katar kağıda... Kredili işleme de açılacak sonuçta... Kredili alışa giren olur mu bilmem ama zam yağmuru devam eder kur da böyle dalgalanmaya devam ederse endex ten ayrışacak birşeyler lazım... Haber olur başka bir şey olur bilmem ama genel duruma uyarsa sıkıntı artar.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. hadi be oğlum 1.50 uzerine at kendini. ..

3.  Alıntı Originally Posted by aydadans Yazıyı Oku
    hadi be oğlum 1.50 uzerine at kendini. ..
    Yav sen acemimisin 20 gun ara var spek 78den fisi cekti bu ara yuzunden... hacim zaten bitikti mac oynnamazken kim niye alsin kardesim lige 3-4 gun kala biseyler olacaktir ondan ben ciktim gecen hafta...dış piyasalar berbat...44 destektir ikidir oradan döndü simdilik.kirarsa 35lerde tutunur maca kadar....tutunursa 44de ilk hedef 60lar olur basagi yenerse...takibimde ts...

M.K.A.

4.  Alıntı Originally Posted by KOCHAK Yazıyı Oku
    Yav sen acemimisin 20 gun ara var spek 78den fisi cekti bu ara yuzunden... hacim zaten bitikti mac oynnamazken kim niye alsin kardesim lige 3-4 gun kala biseyler olacaktir ondan ben ciktim gecen hafta...dış piyasalar berbat...44 destektir ikidir oradan döndü simdilik.kirarsa 35lerde tutunur maca kadar....tutunursa 44de ilk hedef 60lar olur basagi yenerse...takibimde ts...

M.K.A.
    ustad 2 kez al sat yaptim ama bu gun 157 sattim bekleyemedim 153 ten tekrar aldim yani zarar yok kardayim fakat 1.44 u gösterince panik oluyor insan.dabah açığa ve kredili yasagi son bulmus olacak yarin açık yapilmaz umarim guzel alimlar oldu bu gün
    ..

5. 44 destek 58 direnc ...macin riskine 2-3 gun kala girilir.yarin endekse tepki gelirse ki dolar 40 direncini kirarsa zor gibi ts de 55-56 yoklayabilir ama hacim sartiyla yoksa geri gelecektir...17 sinde kozanin mahkemesi var.bakalim nolacak suan koza ve ts takipteyim sadece...

M.K.A.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,397
    twitcanlar kartalcanlar burak yılmaz haberi ile yıkılıyor resmi bir haber kapa düşmedi galiba daha az da olsa bonserveris alıyor trabzon
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. Bu arada kur uçuşa geçti kardeşler...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Dııj güccleer doları coşturdu gene....

SM-J320H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 312/910 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •