Sayfa 313/385 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    3,13 altı bir yükselen kanal desteği (15 dk.)...Altında kalmaya başlarsa hoş olmayabilir...

edit: 3,13 altında 3,10 ve altında 3,06 civarı görülebilir...
    İkinci hamlede 3,06 yı gösterdi ve 50 günlük ao yu test etmeye devam ediyor...3,15 üzerinde kalamadıkça baskı devam edebilir...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

Bir kurum ısrarla tüm gündür satıyor...Yabancı ordinosu olabilir...Satışlar kısmen karşılanabiliyor...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

Günlük grafiklerde 50 günlük ao yu (anlık 3,10) yukarı zorluyor, ancak ilk deneme de geçmesini beklemiyorum...Geçse dahi takip eden gün/günlerde dönüp test etmek isteyecektir...
    50 günlük ao (anlık 3,10) baskı yapmaya devam ediyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,405
    3,20 üzerinde hiç kalmadı kalsa çok güzel olacaktı üç gündür hacim ve fiyat düşüşü var bu kısa vade iyi değil fakar orta uzun düşünüyorum diyenlere az az da ola düşüşleri fırsata çevirmek isteyenler olur kademeler ne kadar boş bir iki kişi var işlem yapan 2,93 kadar bastılar fiyatı 3 tl altı bomboş kademeler

50 günlük ao (anlık 3,10) baskı yapmaya devam ediyor...
    Bugün kapanış itibariyle (aynı zamanda haftalık kapanış !) 50 günlük ao (3,10-11 civarı) üzerinde, tercihan 3,17 üzeri olabilirse, gelecek haftaya daha umutlu bakabiliriz...
    Kötü senaryoda 22 günlük ao (anlık 2,85) altı kapanışımız olacaktır...

Not: 2,93 sarkması bir fibo. seviyesi idi ve nokta atış orası gösterildi...

Bugün kapanış itibariyle (aynı zamanda haftalık kapanış !) 50 günlük ao (3,10-11 civarı) üzerinde, tercihan 3,17 üzeri olabilirse, gelecek haftaya daha umutlu bakabiliriz...
    Kötü senaryoda 22 günlük ao (anlık 2,85) altı kapanışımız olacaktır...

Not: 2,93 sarkması bir fibo. seviyesi idi ve nokta atış orası gösterildi...
    50 günlük ao 3,09 da...Üzerinde kalabilirse daha üst değerlerden bahsedilebilir...
    15 dk. lık grafikte belirlediğm bir kanalın içine atmaya çalışıyor...3,04 ile kanalın üst noktasını test etti...Kanalın eğimi sebebiyle üst ve alt değerleri değişim göstermekte...Üst değer üzerinde en azından saatlik kapanışlar gelmeye başlarsa tekrar bir bilgi geçmeye çalışacağım...
    An itibariyle kanalın alt - üst değerleri 2,99 ve 3,04...Cari seviye 3,01...

7.  Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    50 günlük ao 3,09 da...Üzerinde kalabilirse daha üst değerlerden bahsedilebilir...
    15 dk. lık grafikte belirlediğm bir kanalın içine atmaya çalışıyor...3,04 ile kanalın üst noktasını test etti...Kanalın eğimi sebebiyle üst ve alt değerleri değişim göstermekte...Üst değer üzerinde en azından saatlik kapanışlar gelmeye başlarsa tekrar bir bilgi geçmeye çalışacağım...
    takaslar hoşuma gitmiyor çok karmaşık 20,06,2018 den bu güne 460 bin deuce 293 bin gedik 169 bin citi vermiş255 bin ziraat 182 bin garanti 163 bim ak 155 bin iş 142 vakıf almış diğerleri parçalı diğer yandan afkanistan havayolundan alınan ufak ihale büyük ihlenin öncüsü gibi şirket de hikaye var ama bizde olacakmı bakalım

.....15 dk. lık grafikte belirlediğm bir kanalın içine atmaya çalışıyor...3,04 ile kanalın üst noktasını test etti...Kanalın eğimi sebebiyle üst ve alt değerleri değişim göstermekte...Üst değer üzerinde en azından saatlik kapanışlar gelmeye başlarsa tekrar bir bilgi geçmeye çalışacağım...
    Kanalın hemen üst bandı civarında kapanışlar geliyor ancak bu üst banttan yukarı yönlü bir kopuş şu ana kadar olmadı...
    Kanal formasyonu gereği yön en azından şimdilik yukarı olabilir ve 60-120 dk. lık grafiklerin indikatörleri de bunu doğrular durumda...
    15 dk. lık kanal alt-üst değerleri...2,98 - 3,03...Cari fiyat...3,03

Sayfa 313/385 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •