Sayfa 313/313 İlkİlk ... 213263303311312313
Arama sonucu : 2537 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Ben borsanın geneline bir cisim yaklaşıyor gibi hissediyorum nedense. Satıp uzun bir tatile çıkalım diyenleri duyar gibiyim. Ben satmıyorum tabii de, bilemedim şimdi.

basit bir dil ile ifade edecek olursak... CRLN /SARI yukarı çapraz atmadıkça düzeltme beklenmez.. kırılırsa kırmızı ve pembe destekler devreye girer... bunlarda kırılırsa turkuaz kısa vede için köprüden önce son çıkış olur..
    iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

https://x.com/brs_ylmz/status/1795492180972487022?s=19

SM-A536E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Heyecanlı bir gün oldu. Devam bakalım.

5.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Kır zincirlerini çocuk
    Bekliyoruz zamanımızı.

6. 2 günlük dünya tamam ben seni kırdıysam özür dilerim sende beni kastetmedin yanlış anladık birbirimizi diyelim kapatalım.
     Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Ben de zaten zararla dalga geçenler ve kendileri yapamayanlar eziktir dedim ve siz atladiniz demek ki bana demistiniz. Şimdi de tehdit he ;) Yav hocam istediğini yap zaten kaybedecek çok şey kalmadı az da mahkemelerde ağlat, keyfin sonsuza erer he ?
    SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

7.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Başkası bize hakaret edip dalga geçince alttan al demek ne kolay ;) Tamam abi öyle yapalım bize isteyen geçirsin istediğini. Keskelerimizn az olduğu, empatilerin de çoğaldığı dünya hayaliyle
    Sen şimdi acılısın ne dediğini bilmiyorsun kusura bakma. Ama seni en az senin kadar anlayan biri var karşında, o da ben!

Keşke elimde sihirli bir değnek olsa, sana dokunup acını dindirebilsem!

Diyebileceğim tek şey, yatırım stratejini baştan gözden geçirmen, huzur ancak öyle geliyor... Bunu da söylerken bilmişlikten söylemiyorum, huzurlu olabilmek için bu şart.

45-32 haklısın ne desen haklısın fiyatlamaya ama şahısları hedef almaya gerek yok.

(Ben de bugün kendimi nasıl bu durumda buldum bilmiyorum da, selam verdik olayın ortasındayım... )

Sizin kelimeleri mazur görmem forumdaki kimse adına. Bence siz de özür dileyin sn Babakan da, konu kapansın..Ben de ikinizden özür dileyim

Sayfa 313/313 İlkİlk ... 213263303311312313

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •