Sayfa 314/399 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364 ... SonSon
Arama sonucu : 3189 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    gecen haftaya kadar yuksek bedellı ıs yapıyordu sımdı casa 1000 eplas 900 verdı taban bundakı beklentı oydu yanı versede bence cok etkı etmıycek ben cıktım umarım kazanırsınız
    Hayrını görün .Yorum yapacaktım ama etki etmemek için vazgeçtim.

Beklemeye devam
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

2. daha çok çay içecez bu gidişle, bakalım zaman ne gösterecek

3. 16 Mart'ta brüt cezası kalkıyor.cuma hazırlık yaptılar.pazartesi ve salı da atraksiyon olacak gibi.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by anatolien35 Yazıyı Oku
    Hadi hayırlısı inş sonuda güzel olur
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

5. insallah kardesim

6. Haber destekli atraksiyon yapar mı yarın? sanırım Koçlar mahkemeden olumsuz bir karar çıkmasını beklemiyor.yıkım yakında başlar.mahkeme kararı beklenir.
     Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    16 Mart'ta brüt cezası kalkıyor.cuma hazırlık yaptılar.pazartesi ve salı da atraksiyon olacak gibi.

7.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    Haber destekli atraksiyon yapar mı yarın? sanırım Koçlar mahkemeden olumsuz bir karar çıkmasını beklemiyor.yıkım yakında başlar.mahkeme kararı beklenir.

benim düşüncem Koş gurubu aleyhine olmyacaktır .Onca avukat kadrosu bu işin peşini bırakmazlar diye düşünüyorum

Sayfa 314/399 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •