Sayfa 314/717 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. small_investor_0
    Amin..Amiiinn..Bu şahısın kırmadığı ceviz kalmadı ama hala devlet ve kurumları tarafından korunup kollanıyor çok ilginç bir durum..Suçluyu,zalimi koruyup kollayanlar onun kadar suçlu ve günahkardır hatta çok büyük vebal altındadır ama bu günlerde bunu düşünen kim kardeşim biz insanoğluna Allah tarafından gönderilen musibetler az bile..Hayırlı ve sağlıkla bir yıl olsun cümlemiz için..İnşallah..Amin.

2.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Halka azdan iki gün sonra ben 2.12 Aldıktan sonra 2.24 gördüğü gibi kapanışta 1.91 den kapandı

Gele gele 0.18 kadar geldi şu an port vöyde ortalama olarak 1.16 gösteriyor

Hemde sanene yoksa sendemi amarikancılardansın

Anlaşılan Muconun Silah Şörlerindensin

Ai . Sat. Tut. Tavsiyesi .değildir
    Ne alakası var be kardeşim grafikte gözükmüyor dediğin rakam ondan diyorum ben de dünya zararla iheva pozisyonumu kapattım.Sadece senin değil herkesin bir hesabı var bunlarla.

3. Günlük TL görünüm...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. Günlük USD görünüm...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. İlim irfan sahibi kardeşim hoşgeldin buralara dilerim ışıklarda olduğu gibi buralarada şans getirmiş olursunuz..Orada vaktiniz doldu galiba maşallah'' Evliya Çelebi'' gibisiniz..

6.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    İlim irfan sahibi kardeşim hoşgeldin buralara dilerim ışıklarda olduğu gibi buralarada şans getirmiş olursunuz..Orada vaktiniz doldu galiba maşallah'' Evliya Çelebi'' gibisiniz..
    hoşbulduk üstad şuan yok bende ihyay ama kısa vade bir takip edip belkide ortaklık edecem bakalım kısmet... umarım elinde olanlar için güzel şeyler olur...bu kaat da oyuncusu tarafından ciddi baskı yiyor...bakalım...güncel durumu incelerken paylaşıyorum sadece şuan için...ben kısa vadeciyim ama olurda bir kaat da uzun vadeci olursam diye her acıdan bakıyorum kaadın güncel haline...metro ile ihyay arasında bir seçim yapacam bakalım hangisi olacak bir iki gün hareketini yakından incelim...
    Son düzenleme : illim; 06-01-2021 saat: 18:42.

7. USD haftalık görünüm...

8. Haftalık TL görünüm...

Sayfa 314/717 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •