Sayfa 315/582 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon
Arama sonucu : 4653 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. 10 F/K mı?

Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Syn linux tüm değerlendirmeler sonrası pd/dd si kaç olur. Zaten kira gelirleri ile 10 fk şu an.

2. İyi firma yalnız fiyat hareketleri dandik firma gibiydi 2-3 ay öncesine kadar tam düzeldi derken eski dandik günlerine geri döndü...

CPH2009 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ReaLInvestor Yazıyı Oku
    Bu hissede ahlaksızlıklar bitmez dün İnfo yatırım youtube kanalından hisse hakkında yüksek fiyat hedefi verenler bugün aynı kurum %61 ile en büyük satıcı olmuş. Video yu buraya koymayı düşünüyordum ama yorumumu silerler diye koymuyorum sizler gayet rahat ilgili videoyu bulabilirsiniz.Yorumu sizlere bırakıyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Birgün Info, bir gün Yatırım finansman, bir gül iş yatırım...!!!

Kiralık katil bulmak kolay, lotu verirsin senin adına yatırımcı öldüren satılık k.ö.p.e.k bulursun..!!!

6 yıl oldu, hala hissede normal bir düzeltme yada silkeleme olmuyor, alan satmayınca işin p.o.k.u.n.u çıkarana kadar her pisliği yapıyor hırsızlar..!!!

Bundan bir ay önce yazdım 16,60 ları görmeden 30 üzerine getirmez bu keltoş dedim, huyudur insanı bıktırana kadar uğraşır, fırsatı buldu mu kimsenin gözünün yaşına bakmaz malına çökmek için her şeyi yapar..!!!

Beni yıldıramaz, orası kesin, Şubat sonu 35 TL den bedelsiz alırız Aralık 15 te 70 TL den satarız..;-))

Arada yediği naneler umrumuzda bile olmaz, seve seve ederine getirecek seve seve..;-)))

Satmadığımız için biyerlerini yırtsa da faydası yok, üç değil onüç kurumdan operasyon çekse vız gelir tırrıs gider, dolar bombası patlasın ben o zaman görücen elindeki 1,5 milyar TL lik dövizi neresine sokacak..;-)))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Hırsız i.p.n.e l.e.r.e son uyarımdır..!!!

4.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    10 F/K mı?
    Aylık kira geliri 23 te 100-130 arası bir beklenti mevcut. Pd di 12.8 milyar.

5.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Birgün Info, bir gün Yatırım finansman, bir gül iş yatırım...!!!

Kiralık katil bulmak kolay, lotu verirsin senin adına yatırımcı öldüren satılık k.ö.p.e.k bulursun..!!!

6 yıl oldu, hala hissede normal bir düzeltme yada silkeleme olmuyor, alan satmayınca işin p.o.k.u.n.u çıkarana kadar her pisliği yapıyor hırsızlar..!!!

Bundan bir ay önce yazdım 16,60 ları görmeden 30 üzerine getirmez bu keltoş dedim, huyudur insanı bıktırana kadar uğraşır, fırsatı buldu mu kimsenin gözünün yaşına bakmaz malına çökmek için her şeyi yapar..!!!

Beni yıldıramaz, orası kesin, Şubat sonu 35 TL den bedelsiz alırız Aralık 15 te 70 TL den satarız..;-))

Arada yediği naneler umrumuzda bile olmaz, seve seve ederine getirecek seve seve..;-)))

Satmadığımız için biyerlerini yırtsa da faydası yok, üç değil onüç kurumdan operasyon çekse vız gelir tırrıs gider, dolar bombası patlasın ben o zaman görücen elindeki 1,5 milyar TL lik dövizi neresine sokacak..;-)))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Hırsız i.p.n.e l.e.r.e son uyarımdır..!!!
    Valla düşmesi açıkçası işime geliyor, ucuz hisse arayanların da işine geliyor.

Vestaya malın nereden geldiği hala belli değil tamda özaka has bir iş patron gene bi dolap çeviriyor hayırlısı
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Yarın gelmesini beklediğim son değerlemelerden önce vurdu dibine dibine...
    Güzel bir alım fırsatı verdi, en güçlü satanların halen ayni lotu var gibi . Virman gelmiş bir yerlerden acaba kimden
    Rodeoyu severim hadi bismillah
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

7. Vesta menkul deki mallar uzun zamandir hareketsiz duruyor. O kurumun ismi degismisti bir sure once. Hatirladigim kadariyla o mal daha fazlaydi hisse 3-4 lira civarindayken satmislardi. Bu kalan kismi.

8. Fisekhane icin ne kadar degerleme cikabilir acaba? Ben 1-2 milyar arasi ozak payi bekliyorum.

Sayfa 315/582 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •