Sayfa 316/412 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366 ... SonSon
Arama sonucu : 3291 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: EndeksS

1.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 2497 den devamla

8156.xx hep belirttiğim üzere stoptur arkadaşlar,..longun başladığı yer adını ''iyimserlik rakamı koyduğum yer'',..

analizime göre, daha aşağıda son bir trendimiz daha var ama tutar mı tutmaz mı bence buna 8156.xx seviyesinde ve öncesinde karar verilmeli,

piyasa 8323.xx ten dönseydi şayet bunu konuşmayacaktık,

bu gelinen noktada benim analizlerime göre:

60 haftalık short argumanımda haftaya yaşanacak son bir haftamız kaldı,
    keza vadeli piyasa içinde artık haftaya son haftaya giriliyor,..bu ikisi denkleşti,..
    short elin uzun zamandır short maliyete katlandığı ve fırsat varsa bu shortun flatına gideceği unutulmamalı,
    yine burada eksen kayması konularından takibimizle hali hazırda long piyasanın yakıtı olacak ''sıcak para'' haberlerinde somut gelişmeler henüz yok,

grafikte gördüğünüz üzere içinde bulunduğumuz yeni 88 gün /bar da yukarı veya aşağıya yeni trendler eklemedim,
    ve yine gördüğünüz üzere son tepeden aşağı trend bir öncek 88 gün /bar dan şimdiki 88 gün bara devam etmekte,...

bu şartlarda 8156.xx ne olur ne olmaz ona göre düşünülmeli,..
    8156.xx e hani derler ya çarşambanın gelişi perşembeden belli, tam da bu karar 8156.xx te verilmeli,..
    ha döndü al ama dönmzse ihtimali var,..

bol şans cümleten

mesaj 2117 den devamla, son yukarı trend çizgimede az önce dayandı pala,..yukarıda uzun yazıda bundan bahsetmiştim
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2. CB bir 9 milyar daha atarmı acaba bunların önüne keh, keh,
    sonra burada yazıldıki senin 60 hafta short argumanın nasıl short,
    borsa şu kadar yukarıda dendi, üstelik USD bazlı aksini söylerken,
    ben buna bir şey yapamam elbette,..

60 hafta short argumanda negatif manada çok şey oldu, hepinizin malumu
    ama ABD dahil hepsine pas geçildi,
    ABD de tesla ve n vidia ile piyasalar uçuruldu, burada tabiki bu işin kompedanı her zaman THY olmuştur, THy havlu atalı bayağı olmuş,..

sonuçta short mort, ben hissedeyim ve onca yazmama rağmen bende zarardayım bir süredir, kardan zarar bir avuntu nedeni olsada,
    geçen sürede bu işin tabiatı ha dersinki faize koysaydım da o kadar gelirdi,..

işte tam oraya kadar dayarlar bence o cümleye kadar,

bende az kaldı ona,..

3.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

5 likte yelpaze tersine son durum arkadaşlar, agresif düşüş bir tık sağa geçerek bu güne biraz daha mülayimleşti,

diğer durumlar için(günlğk analizler) 8156.xx için yazdığım argumanlar geçerlidir, sarı çizgi trendleri bir indikatörden yardım alarak alıyorum

mesaj 2518 den devam

4.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 2518 den devam

mesaj 2523 ten devam arkadaşlar, burası böyle gelişti, sarı trend çizgileri çok yönlü birbirlerini kesinece doğal olarak aşağıdan yukarıya vacuuum yaparak fiyatları kendine çekti ama geçilemedi, diğer husussa yelpazeleri mor yelpaze ekledim birde,..bu bölüm bu şekil de,

5.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 2497 den devamla

8156.xx hep belirttiğim üzere stoptur arkadaşlar,..longun başladığı yer adını ''iyimserlik rakamı koyduğum yer'',..

analizime göre, daha aşağıda son bir trendimiz daha var ama tutar mı tutmaz mı bence buna 8156.xx seviyesinde ve öncesinde karar verilmeli,

piyasa 8323.xx ten dönseydi şayet bunu konuşmayacaktık,

bu gelinen noktada benim analizlerime göre:

60 haftalık short argumanımda haftaya yaşanacak son bir haftamız kaldı,
    keza vadeli piyasa içinde artık haftaya son haftaya giriliyor,..bu ikisi denkleşti,..
    short elin uzun zamandır short maliyete katlandığı ve fırsat varsa bu shortun flatına gideceği unutulmamalı,
    yine burada eksen kayması konularından takibimizle hali hazırda long piyasanın yakıtı olacak ''sıcak para'' haberlerinde somut gelişmeler henüz yok,

grafikte gördüğünüz üzere içinde bulunduğumuz yeni 88 gün /bar da yukarı veya aşağıya yeni trendler eklemedim,
    ve yine gördüğünüz üzere son tepeden aşağı trend bir öncek 88 gün /bar dan şimdiki 88 gün bara devam etmekte,...

bu şartlarda 8156.xx ne olur ne olmaz ona göre düşünülmeli,..
    8156.xx e hani derler ya çarşambanın gelişi perşembeden belli, tam da bu karar 8156.xx te verilmeli,..
    ha döndü al ama dönmzse ihtimali var,..

bol şans cümleten
     Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 2117 den devamla, son yukarı trend çizgimede az önce dayandı pala,..yukarıda uzun yazıda bundan bahsetmiştim

mesajlar 2497, 2517, 2521 den devamla

6.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 2523 ten devam arkadaşlar, burası böyle gelişti, sarı trend çizgileri çok yönlü birbirlerini kesinece doğal olarak aşağıdan yukarıya vacuuum yaparak fiyatları kendine çekti ama geçilemedi, diğer husussa yelpazeleri mor yelpaze ekledim birde,..bu bölüm bu şekil de,

mesaj 2524 ten devamla

7.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 2524 ten devamla

son bir yelpaze ekledim, a mavi renkli olan,ve 5 likte oluşan son 3 dibi aynı prensipten yakaladı, o nedenle grafik tazeledim,

5 lik grafikte son verdiğim a mavi yelpazeyi max ta bu satışın sonu olarak görmekteyim,...
    yani ilk etaplı eğer a mavi yelpaze dibine doğru tüketilirse, sonrasında bu dipten ciddi bir tepki gelmeden tekerrür bir düşüş olmaz manasına gelmekte, her durumda grafik üzerindeki renkler geçerli,

2526 dan devamla grafik üzerinde renk kodlamam aynen bu şekil arkadaşlar, şu sıra 5 likte kritik rakamlar, grafik sol tarafında yeşil okla işaretli olanlar
    Son düzenleme : indregandi; 26-12-2023 saat: 15:24.

8. bu gün küççük hiselerimde,

genel bir pozitiflik, 3 küççük hissemde ise tavan var,

ne anlama gelir, gidişata küçük küçük itirazlar geliyor bunlardan manasında, yani bir süredir xbank a aldırmayarak baş aşağı düşüş sevdası bunlarda yavaşlıyor olarak yorumluyorum

Sayfa 316/412 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •