Sayfa 316/359 İlkİlk ... 216266306314315316317318326 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Şuan takas da 1. 951 olmuş yatırım fonları 20 ocakta ekran görüntüsü almışım ozaman 1.248 adetmiş
    1 ay olmuş hemen hemen

2. Takası toplanıyor ftse endeks 1 Mart ta girecek yabancı fonlar için baskı kurarak toplanıyor o zaman ytd

3. Takas onu gösteriyor. daha iyi yorumlayan arkadaşlarda var burada onların yorumları önemli tabi burada
    Ağam sen ne diyorsun kekom

4. Mehmet Şimşek duyurdu:

Türkiye’nin Haziran ayındaki FATF toplantısı sonrası gri listeden çıkarılması bekleniyor.
    Cıksın bakalım yabancı yatırımcı loading.....

5.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Takas onu gösteriyor. daha iyi yorumlayan arkadaşlarda var burada onların yorumları önemli tabi burada
    Ağam sen ne diyorsun kekom
    kişiler beni pek ilgilendirmiyor arkadaşlar..sonuçta herkesin amacı kazanmaktır...kazancın olmadığı yere kimsecikler gelmez...biz pozisyon alırken kişilere bakarak almadık...yalnız tahtalardaki fiyat da arz ve talebe göre şekilleniyor...yapı kredide çok mal var ve o şimdilik baskı kuruyor...baskı kurunca da fiyat ister istemez geriliyor...atatp nin beklentilerinde bir sıkıntı yok...atatp büyümeye devam ediyor...

atatp nin yaptığı işleri yapan şirketler yurtdışında milyar dolarlar ile değer görüyor....atatp yurtiçinde pozisyonunu güçlendirdikten sonra yurtdışına da açılacak...bu hedefleri var...yurtdışına açılması ile de en geç o vakit akranlarınının değerine ulaşacaktır...

devir yazılım ve teknoloji devridir..sektörümüz iyidir şirketimiz de çok iyidir..imkanı olan uygun yerleri gözeterek takviye de yapabilir...yap kredinin malını piyasa yeri geldiğinde karşılayacaktır..tahtalarda yapılan oyunlara benim kafam pek basmaz..bu güne kadar hisseleri derinlikli de bakmadım takasları incelemek için çaba da harcamadım...

nakit ihtiyacı olmadığı sürece satmak için bir gerekçe olmaz benim için...bu baskı bittiğinde ve beklentileri ile ilgili somut gelişmeler de olduğunda atatp yi çok ilginç fiyatlarda görebileceğiz...ilk 34,50 bandında alırken de bunu söylüyordum ...bu gün de aynı şeyleri söylüyorum..artık nasipte ne olur bilemem...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. kocaer hissesinde yatırım fonlarının elindeki 32 milyon lot citi tarafından toplanınca hisse birden bire agresifleşti...çıkışı ivmelendi...yapı kredinin malının bitmesi iyi olacak...doğrusu ne zaman biter bilemem...bitse de bitmezse de uzun vadeciler için fark etmez...dediğim gibi bazen tahtalardaki oyunlar hissenin fiyatını baskılayabiliyor ama hisseler eninde sonunda temel ederinin gösterdiği yere gidiyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Keko kardeşim bu tarz yorumların şu baskılama döneminde bizlerin psikolojisini yönetmesi açısından çok faydalı okudukça panik işlem den uzak duruyorum . kcaer ve brksn de yazdıklarının faydasını gördük inşallah burda da görürüz. Allah razı olsun hayırlı kandiller sağolasın varolasın .

8. atatp den yatırımcı arkadaşlardan bana özel bilgiler de geliyor...mesela miatk den kar edip de realize olan bazı öngörüsü yüksek yatırımcılardan bazılarının son 5 iş gününde atatp ye yüklü girişler yaptığı bilgisi geldi bana...mesela yatırımcılardan birisi 20 milyon civarı sermayesini buraya taşıdığı bilgisi geldi...miatk ye benzer bazı unsurları atatp de görmüş ki gelmişler buraya...

hatırlarsanız atatp ye ilk geldiğimizde de atatp yi miatkya benzetiyorduk..şu anda tek sorun yk nin satış baskısıdır...bu sorun nasıl giderilir bilmiyorum...halbuki satışı kesse ?? hisse zaten tavan yapar...bir iki tavanda yk tüm malını bitirebilir...hisse çıkarken satarsa rahatlıkla malını bitirebilir..ama nedense sürekli baskı yapa yapa satıyor..

artık gerçekten de satıyor mu ?? yoksa satıyor gösterip başka kurumlardan alıyor mu ?? bu tür tahta oyunlarını çözmek için doğrusu bu güne kadar hiç çaba harcamadım..uğraşmak da istemiyorum...

Sayfa 316/359 İlkİlk ... 216266306314315316317318326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •