Sayfa 317/956 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. bazen hepinizden şüpheleniyorum. arayamı aldınız lan beni. bırakın şakayı. robot musunuz söyleyin. sat mı yo rum. okeye dönüyorum var mı. açmıyorum eyimi. Allahım yardım et zırvalamaya başladım.

2.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    ben ikindi vakti meftayı gömdüm. mirası vardır dedim ama borcu çıktı. neyapayım reddi minas da yapamam. alacaklılar peşimi bırakmaz. lan robot alacağın olsun. elbet tokat yiyeceğin gün gelecek. ytd
    Amca o robot değildir ya . şişman yada tombul parmak diyorlar ya on dan dır.

3. bedelli sermaye arttırımına gidecek muhtemel,kaptırdığı hisseleri ucuz yoldan toplayacak gidiş onu gösteriyor

4.  Alıntı Originally Posted by speech Yazıyı Oku
    bedelli sermaye arttırımına gidecek muhtemel,kaptırdığı hisseleri ucuz yoldan toplayacak gidiş onu gösteriyor
    Benim de aklıma geldi de söyleyemedim.Bu kadar baskının ,zarara satışın başka bir açıklaması olamaz.Yakında konusu çıkar.Daha öncede bedelli dile getirildi ama pek ihtimal veren olmamıştı.şimdi taşlar yerine oturuyor sanki .
    Ytd,

5. Geçmiş gönderilerime bakarsanız bugunlerin gelecegini söylemiştim ve iki ihtimal var demiştim sene sonunu bulmadan bedelli yapmak zorundalar ve fabrika satışı düşük ihtimal ama olmayacak diyede bişey yok

6.  Alıntı Originally Posted by toprak71 Yazıyı Oku
    Geçmiş gönderilerime bakarsanız bugunlerin gelecegini söylemiştim ve iki ihtimal var demiştim sene sonunu bulmadan bedelli yapmak zorundalar ve fabrika satışı düşük ihtimal ama olmayacak diyede bişey yok
    Bize yine ekmek yok desene

7. çok ama çok haklısınız...

Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    bazen hepinizden şüpheleniyorum. arayamı aldınız lan beni. bırakın şakayı. robot musunuz söyleyin. sat mı yo rum. okeye dönüyorum var mı. açmıyorum eyimi. Allahım yardım et zırvalamaya başladım.
    Sevgili Acaibamca ...Çoluğun çocuğun rıskını bağladım...olur da etkisinde kalmayayım diye yazmadım bunca zaman ...hep içime attım aylarca, yıllarca ...Bir de baktım ki 3 sene olmuş...

Artık bir şeyler söylemeye bile takatim kalmadı ...

Serra hanım'a bile sözüm kalmadı...Allah taksiratlarını affetsin...Karşıma gelinirse hakkım helal değil.

Saygılarımla.

8. afyon.jpg
    3 günlük fark

Sayfa 317/956 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •