Sayfa 318/891 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Başkent kardeş sen de bildiğim bu formun en eski yatırımcılarındansın ama hus ve çaydan başka bir şey yazmaz oldun

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SPK her şeye ceza verince husla çay hayali kurmaktan başka bir şey gelmiyor aklıma
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    oksijenim kardeşim,sağolasın temenni ve dileklerin için ağzınızdan adeta anzer balı damlıyor ancak o hayırsızda seninin gibi duyarlı ve düşünceli olabilse biz ky vatandaşlara karşı..Hayırlısı olur inşallah..seviliyorsun..Uzak durmayasın buralara nöbetleşe buradayız kardeşim benim..Başkent kardeşe gelince o eskiden çok aktif bir arkadaşımızdı artık onuda yıldırdı bu merhametsiz zalım co o da saldı kendini bir bakıyorsun ışıklrda bir bakıyorsun yayında velhasıl bir orada bir burada ateş böceği gibi maşallah yeterki sağlıklı olsunda bu arada corana olmuşmuş Allah sağlıklar ve şifalar versin.. o topiğin demirbaşı olmuş gibi hissesi olmasada 2.adres uğramadan yapamıyordur ben öyle anlıyor..Beklentilerimiz gerçek olması dileğiyle..Sağlıklar cümlenize..Not:Bende neredeyse uzun bir süre yani 20 yıla yakındır buralarda sayılırım işgüzar kişiler yüzünden ceza aldım apoletlerim söküldü hala üyeyiz gördüğünüz üzere..
    Yok yılmadım hiç bir bezginlik yok üzerimde oldukça rahat bir şekilde izliyorum şükür Umutluyum güzel günlerden şükür borsada hiç bir pozisyonumda zararım yok . Rabbim zararda olanlara da karlı ve güzel günleri nasip etsin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    SPK her şeye ceza verince husla çay hayali kurmaktan başka bir şey gelmiyor aklıma
    husum la başka ne hayali kurula bilir ki
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

4.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    husum la başka ne hayali kurula bilir ki
    Bir akşam üstü husla birlikte boğaza bakıp çayları yudumlayabiliriz

5. İhlas gayrimenkul bedelli onaylandı 20201015_203134.jpg

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bacaksız, hırsız, dolandırıcı, harami CO;bundan böyle iblisi değilde kafasını karıştıran danışmanını yani seni müslümanlar olarak taşlayacağız..Kartalgaga olarak damına konacağım ve speğinde dahil hepinizi gagalıyacağım ..İtibarın ayaklar altında çiğneniyor ama sen ayağa kaldırmak yerine hala çamurlara yatıyorsun tevekkeli söylememişler aslan yatağından belli olur diye seninde yerin orası besbelli acımasız aç gözlü zalim..Madem endexse ayak uyduracaksın endexs çıkarken adam gibi yükselt hisseyi düşerkende olmaı gerektiği gibi yap hakkaniyetli mert delikanlı diyelim sana ama nerdeee sende öyle babacan mangal gibi yürek ..Kanser ettin bizi ömrümüzü yedin bitirdin bizi nereden aklımıza geldi senin gibi adı çıkmış dokuza inmez sekize tekin olmayan sözde iş insanının şirket hisselerine yatırım yapmak herhalde basiretimiz bağlanmıştı yada bu dünyada bizim sınavımızsın..Bak bakalım Mücahit Örenin şirketleri,Rıza Kutlu Işık ve şirketleri ,Engin Yeşil ve şirketlerinden başka BORSA'da başka şaibeli acımasızca yatırımcısın mağdur eden gerek maddi gerekse manevi zararlara uğratan başkada iş insanları patronlar varmıdır..Ben şahsen sizden başkalarını tanımıyorum..Sizi Rabbim Allah'a havale ediyorum merhametsiz oğulları merhametsizler..Kabahati sizde görmüyorum sizi koruyup kollayanlarda, yaptığınız dolandırıcılıklara,hırsızlıklara,adaletsizliklere, gayri meşru işlere, soygulara, göz yumanlarda görüyorum..

7. Koca koca kağıtların tahtacılarının 3 e 5 baktığını görünce çok dertleniyorum çook.
    yani varsay ki adam 100k koymuş kağıda hisseyi çıkarsalar %10, adam topu topu 10k kazanacak, nedir ki yani milyonlarca hacim yaptırılıyor kağıda, kazansın adam da. ama yoook satana kadar bekle...

Neyse sağlık sıhhat yerinde olsun bu borsada kah para kazanır kah kaybederiz...
    Cumhur başkanı güzel açıklamalar yapsa keşke, 400 falan değilde 800 falanın da üstünde dese ülke için hayırlı olur sinerji olur,umut olur.
    Gerçi bir arkadaş bundan çook önce sanırım geçen sene temmuz falan sıcak bir yaz gününde, biz petrolde buluruz bakmayın bu amerikayla atışmalara belki çoktaan anlaşılmıştır bile gibi birşeyler diyordu sanırım, kim bilir bakarız tahmini tutar daha neler görürüz.

Petro china ya boşuna mı danışmanlık yapıyor buna bağlı olarak tpo ile işbirliği anlaşması mevcut...
    Tgrt hükümetin radye temelidir.
    Bu yüzden şikayetler bumerang gibi hedefe gitmeden sahibine dönüyor.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 318/891 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •