Sayfa 321/578 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon
Arama sonucu : 4620 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. Şu ortamda bedelli açıklayan ostim yönetimi Hiç mi allahtan korkunuz yok. Zaten millet batmış size güvenip ortak olduğu için üste birde paramı istiyorsunuz. Ne güzel iş. Al bedelli kararını her yıl 50 milyon topla sağılacak inek sürüsü zaten KY. O kadar sağlam kağıt varken bu
    tür kağıtları alanda suç zaten. Yönetimin umrundamıki hissenin kimde olduğu en son elinde tutan bedelliyi öder. Ödemezse borsada satarlar alınmayan hisseleri her türlü o para şirkete girer zaten.
    Son düzenleme : 1BRAH1M; 29-08-2018 saat: 15:46.

2.  Alıntı Originally Posted by kaan28301 Yazıyı Oku
    buradan dönerse efsane olur ytd
    dön lan be

3.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Şu ortamda bedelli açıklayan ostim yönetimi Hiç mi allahtan korkunuz yok. Zaten millet batmış size güvenip ortak olduğu için üste birde paramı istiyorsunuz. Ne güzel iş. Al bedelli kararını her yıl 50 milyon topla sağılacak inek sürüsü zaten KY. O kadar sağlam kağıt varken bu
    tür kağıtları alanda suç zaten. Yönetimin umrundamıki hissenin kimde olduğu en son elinde tutan bedelliyi öder. Ödemezse borsada satarlar alınmayan hisseleri her türlü o para şirkete girer zaten.
    Bugün aradım yatırımcı ilişkilerini mecbur kaldık kısa vadeli kredileri kapatmak için v.s v.s dedim bizimde borcumuz var sağdan soldan mı isteyelim zaten milletin anasını ağlattınız 10 ay önce bölündünüz bölünme yerinize asla gelemediniz, zaten sicilinizde hırsızlık zimmete para geçirme olayları var o çok eskiden efendim diyor. Bir sürü tartıştık sıfıra sıfır elde var sıfır. Cimer'e yazıyorum bir inceleme yaparlar inşallah bu zor zamanda millete ettiği zulmü açıklasın şirket...
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

4.  Alıntı Originally Posted by kaan28301 Yazıyı Oku
    yatırımcı ilişileri ile görüştük semih beyle 30 milyon borcu varmış bankaya onu ödeyip yeni işlere saldırmak için bedelli yaptıklarını söyledi mevcut durumda da borcu ödeyebilirlermiş ama yeni işlere girmek için sermaye lazım dedi
    aynı kişi ile görüşmüşüz hep aynı şeyler söylenmiş ama kağıda hiç sahip çıkmamışlar istikrarlı düşüş devam ediyor.

5. Bizim sitenin yöneticisi bile bu O.A malından daha iyi yönetir bu Ostim'i nasıl bir beyinsiz ki bir Bedelli sermaye den sonra bir daha bedelini yapıyor Üç Kağıtçı dolandırıcı Haydut adam şirketi rezil ettin kuruşlara indireceksin hisseyi Üç Kuruşluk adam bile değilsin

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bakın arkadaşlar yönetim 15 temmuz darbe girişimi sonrası ekonomiye destek veriyoruz gibisinden geri alım yapacağını açıkladı ama alım yapmadı..sordum şirkete "biz alım yapacaz demedik, yapabiliriz dedik" dediler..Spk'ya şikayet ettim Spk'da onlar yapacaz demedi yapabiliriz dedi. sonuçta almadılar..hatta birkaç ay sonra ostim vakfı elindeki imtiyazsız b grubu hisseleri satmaya başladı. dedim niye satıyosunuz paraya ihtiyaç var dediler..dedim paradan değil bedelli yapacaksınız belliki... zaten peşinede yaptılar..
    "Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

7. 1.37 sattığım iyin olmuş bedelliye yakalanıp birde zarar edecektim iyi kurtulmuşum kalan arkadaşlarda inşallah kurtulu ytdeğildir

8.  Alıntı Originally Posted by gunslinger Yazıyı Oku

Bakın arkadaşlar yönetim 15 temmuz darbe girişimi sonrası ekonomiye destek veriyoruz gibisinden geri alım yapacağını açıkladı ama alım yapmadı..sordum şirkete "biz alım yapacaz demedik, yapabiliriz dedik" dediler..Spk'ya şikayet ettim Spk'da onlar yapacaz demedi yapabiliriz dedi. sonuçta almadılar..hatta birkaç ay sonra ostim vakfı elindeki imtiyazsız b grubu hisseleri satmaya başladı. dedim niye satıyosunuz paraya ihtiyaç var dediler..dedim paradan değil bedelli yapacaksınız belliki... zaten peşinede yaptılar..
    Yani hırsızın kralı ile karşı karşıyayız burası borsa kim kime ..... diyor ve birileride çanak tutuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 321/578 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •