Sayfa 324/430 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 3440 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,431
     Alıntı Originally Posted by ey_b Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bugün benim de işlemler bitmiş darısı bekleyenlerin başına
    Hayırlşı olsun.... bende eylülde başvuracam.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Dilekler için tşkler arkadaşlar

3. 8 Mart müracata dün ödenek çıkmış, peki maaşın ne kadar olduğu nasıl göreceğiz.

4.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    8 Mart müracata dün ödenek çıkmış, peki maaşın ne kadar olduğu nasıl göreceğiz.
    Bu ara hızlandılar yada sayı azaldı.Benim arkadaş mayıs sonunda başvuru yaptı,bağkur yazışması 8 haziranda yapılmış.1 aya işi biter gibi.Benim de 3 mart başvurum geçtiğimiz perşembe sonuçlanmış,emeklilik kaydında tahsis no gözüküyordu.Dün baktığımda emeklilik aylık bilgisi detayları çıkmış,orada banka bilgisi,aylık tutarı görünmüyor,tahsis numarama göre 22 sinde bankaya gidip soracağım.Sanırım böyle olacak

5.  Alıntı Originally Posted by ey_b Yazıyı Oku
    Bu ara hızlandılar yada sayı azaldı.Benim arkadaş mayıs sonunda başvuru yaptı,bağkur yazışması 8 haziranda yapılmış.1 aya işi biter gibi.Benim de 3 mart başvurum geçtiğimiz perşembe sonuçlanmış,emeklilik kaydında tahsis no gözüküyordu.Dün baktığımda emeklilik aylık bilgisi detayları çıkmış,orada banka bilgisi,aylık tutarı görünmüyor,tahsis numarama göre 22 sinde bankaya gidip soracağım.Sanırım böyle olacak
    1 iş gününde ödenecek rakamı yayınlamışlar. Aylık başlangıç tarihi 1 Nisan yazıyor. Müracaat 8 Mart. Yatan para kaç günlük bunu çözemedim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,762
     Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    1 iş gününde ödenecek rakamı yayınlamışlar. Aylık başlangıç tarihi 1 Nisan yazıyor. Müracaat 8 Mart. Yatan para kaç günlük bunu çözemedim.
    bir sonraki ay net görürsün.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

7. Selam bugün öğlen gibi tahsis no gözükmeye başladı. Banka TEB yazmıştım. Banka TEB gözüküyor ama e devlette hiç bir miktar gözükmüyor. Şimdi ne yapmak gerek? Çok teşekkürler..

4A icin bu linki kullanin
    https://www.turkiye.gov.tr/sosyal-gu...deme-sorgulama

Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    8 Mart müracata dün ödenek çıkmış, peki maaşın ne kadar olduğu nasıl göreceğiz.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 324/430 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •