Sayfa 324/964 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon
Arama sonucu : 7705 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Şu gerçek şu an rekabet
    çok fazla eskiden
    çok azdı şimdi öyle
    değil.
    birde yönetim iyi değil
    diye düşünüyorum.
    Adamlar bu fiyatlardanda
    mal veriyorlar sıkın tı
    var her halde .
    EUR bont borcu var
    sendikasyon 250 milyon
    E UR
    inşallah iyi olur
    Y.T.D İRONİ bu yazı
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaşlar buradaki arkadaşlara belki yararı olabileceği düşüncesi ile bazı şeyler anlatmak istiyorum. Her türlü bilgi önemlidir ne de olsa. Yine de anlatacaklarımı yararsız bulacaklar olabilir, yazmadım kabul etsinler.
    2014 yılında ciddi bir rahatsızlık geçirdim ve uzun süre ağır ilaçlar kullanmak zorunda kaldım. Bunun önemli yan etkileri oldu. Sindirim sistemim zarar gördü, depresyona girdim vs.
    Tedaviden sonra bir hekim bozulan bağırsak florasının düzeltilmesiyle ilgili bazı önerilerde bulundu ve bir kitap tavsiye etti: GAPS Bağırsak ve Psikoloji Sendromu için Doğal Tedavi Yöntemi
    Alıp okudum. Gerçekten bilmediğim şeyler öğrendim ve çok yararını gördüm. Daha sonra konu ilgili çekti ve sağlık - beslenme ilişkisine ilişkin başka kitaplar da okudum.

Bir daha asla hastalanmayın
    Gerçek Tıp
    Beslenerek iyileş ve kalıcı kilo ver vs.

Bütün bu kitapların önerileri içinde bir kaç ortak öneri vardı. Mesela şeker tüketimine karşı olmaları. Bir diğer ortak noktaları da hepsinin "SÜT"ü yasaklı gıdalar listesinde sunmalarıydı.
    Tamamı bebeklik dönemindeki anne sütü dışında süt tüketilmemesi gerektiğini anlatıyordu. Bu kitaplardan özellikle "bir daha asla hastalanmayın ve GAPS diyeti" yurt dışında oldukça popüler kitaplar.
    Ben tavsiyelere uydum ve yıllardır süt içmiyorum, aileme de içtirmiyorum.
    Bu olgunun dünyada ne kadar kabul göreceğini, süt şirketlerine nasıl nasıl yansıyacağını, hele de Pınar Süt'e ne etkisi olabileceğini bilmiyorum.
    Kimseye yatırım anlamında bir öneride asla bulunmuyorum. Sadece yaşadıklarımı anlattım.
    Herkese bol kazançlar.

3. mükerrer olduğundan sildim.

Sayın bunuel sut laktoz intoleransi durumunda zarar verebilir..cocukluk döneminde ise inek sütü barsak kucuk kanamalara neden olarak çocukluk doneminde anemiye neden olabilir..bu gibi sakincalari vardir evet bunlara bakarak süt zararlıdır diyemeyiz..içerdiği protein ve elektrolitler nedeniyle de cok sayida faydasi vardir...tartismaya acik bir konudur ancak henuz ispatlanmis kullanilmamasi gerekir diyebilecegimiz kanitlar yok..

5. Evet tartışmaya açık bir konu. Ben sadece kendi durumumu bildirdim. Saygılar.

Usd bazlı 10 yıllık grafikte dib yapmış eğer buradan biraz yataya bağlayıp sonra çıkış yaparsa güzel olacaktır. Benim ki sadece temenni

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Yapamiyorsan sat git para ederken.
    Bu ne yaw?
    Her yabanci bilir ki krizde gida hissesi alinir bundaki yabanci her kademeden satiyor 1 senedir.
    Syg,
    Syg,
    Bıyıklı yabancı bunlar.
    Ne yabancı yaaa
    citi git sende hesap aç ordan
    al sat
    Yabancı filan yok.
    bence.
    yabancılar böyle hiseler girmezler.
    mantık Var .
    böyle sıgı tahta ya girerler mi
    çok komik.
    likit olmayan derinligi olmayan
    hiseler yabancı kesinlikle girmez.
    Y.T.D İRONİ bu yazı
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz

8. Bazı şeyler Anlamıyoruz
    Yabancı genelde
    ilk 30 hisseye girerler.
    büyük şirketleri alırlar .
    Pınar Süt kaç lot u var
    ki yabancının ne iş
    olur.
    bıyıklı yabancı.
    bunlar kim acaba
    biraz düşünün bulursunuz.
    bu satışların kimin
    olduğunu.
    paraya ihtiyaç var.
    Y.T.D İRONİ bu yazı
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz.
    herkes birey

Sayfa 324/964 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •