Sayfa 325/1001 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by gencparaci Yazıyı Oku
    Fiba fil fonunu ing bank tan alabilirmiyim her hangi bir ekstra maliyet oluşturur mu?

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben alamadim. Al dedim. Mkk acilacak vs dedi. Ok e bastim acilinca bilgi verilecek dedi. Donus olmadi. Garantiden aldim sak diye oldu

2. bankacılık işlemlerinde en rijit banka bana göre İş bankasıdır ... her şeyi oturmuş ... mobil bankacılığı olsun internet bankacılığı olsun..... istediğim tüm güvenlik özelliklerini de sağlıyor... hesap kısıtlamaları özellikleri ile vazgeçilmezim olan banka iş bankası ...
    mesela havala kısıtı koydun diyelim tanımlı olmayan hesaplara para gönderemiyosun di mi .. bazı bankalarda bu özellik bile yokken bazı bankalar bu özelliğin içine swifti dahil etmiyor yani TL transfer kısıtı koyabiliyorsun ama swift kısmı açık .... benim kabul edebileceğim yeterlilikte bir güvenlik özelliği değil ...
    İş Bankası'nı bu yüzden tercih ediyorum
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

3. Bugün al sat yapa yapa 597 günlük bonoları yakalayabildim , çok şükür

4. Bu Akbank cok ilginc banka cidden..

Akbank direk dedikleri kendi online bankaciligi ile ALE alabiliyorken ANL alamiyorsunuz

Msuteri hizmetlerini aradim, kendilerinin bile haberi yokmus (cidden yok ama) anlasilan bende makara yaptim biraz Akbank musterisine kendi portfoy firmasinin bir fonunu satip digerini niye satmaz diye...

Teknik birim bakiyormus, donecekler tekrar

5.  Alıntı Originally Posted by bravoecho Yazıyı Oku
    Bu Akbank cok ilginc banka cidden..

Akbank direk dedikleri kendi online bankaciligi ile ALE alabiliyorken ANL alamiyorsunuz

Msuteri hizmetlerini aradim, kendilerinin bile haberi yokmus (cidden yok ama) anlasilan bende makara yaptim biraz Akbank musterisine kendi portfoy firmasinin bir fonunu satip digerini niye satmaz diye...

Teknik birim bakiyormus, donecekler tekrar
    ANL Alternatifbank'tan alınıyor. Fonlar portföy yönetim şirketleri tarafından yönetiliyor. Çoğu bankanın kendi iştiraki portföy yönetim şirketleri mevcut fakat başka müşteriler içinde fon yönetimi yapabiliyor bu şirketler ANL örneğinde olduğu gibi bu fon Ak portföyün Alternatifbank için yönettiği bir fondur Akbank'tan alamazsınız.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    ANL Alternatifbank'tan alınıyor. Fonlar portföy yönetim şirketleri tarafından yönetiliyor. Çoğu bankanın kendi iştiraki portföy yönetim şirketleri mevcut fakat başka müşteriler içinde fon yönetimi yapabiliyor bu şirketler ANL örneğinde olduğu gibi bu fon Ak portföyün Alternatifbank için yönettiği bir fondur Akbank'tan alamazsınız.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tesekkurler Sn. admustafa,

Bu durumu daha da ilginc hale getirir, soyle ki: akbank AK portfoy sayfasinda her ikisini, web bankaciliginda ise sadece ALE'yi ama bunun yaninda FIBA gibi baska fonlari da alis/satisa sunuyor.. Yani biri varken digeri neden yok?

7. Bugünkü FİL belli oldu mu, genelde bu saatlerde biri hesaplardı. Yine 24.30 civarında mı kaldı

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bugünkü FİL belli oldu mu, genelde bu saatlerde biri hesaplardı. Yine 24.30 civarında mı kaldı
    18.00 den sonra açıklanır .

Sayfa 325/1001 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •