Sayfa 326/1011 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: ViOP XLIX

1.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    arkadaslar bu 1999-2000 yıllarında endeks 3,5 dolardan 0,50 cente düsme esnasında yakalanan oldu mu ? boyle bir sey yasanır mı ya feci bisi endeks 5 kat dusmus yani resmen 1200 olmus

ayrıca 2008 krizinde de 5 x dusmus
    Buraya gelenler böylesi düşüş görseler ( görenlerden birisiyim ) borsaya binlerce kez tövbe ederler sanırsam bence
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

2. Eee hadi tohatlı abi bekliyoruz, nerde bu zopa

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3. herkesin şelale beklediği ortamda neler olduğunu defalarca gördük. bu sefer dönemeçte ucu açık seçim var senaryo değişebilir. doların akıbeti de kendini gerçekleştiren kehanete dönüşecek bence. sene sonu dolar 30 borsa 10 bin olursa şaşırmam.

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    XBNK önderliğinde çıkış beklerim.15 mayıs haftası final olsun..GLOBALDE nefes alma zamanı..

Defalarca yanıldım...bir kere daha olabilir.Bunlar beni bağlar.

VİOBDA haftalık puan hedefi gerçekleştiğinden ptesiye kadar mola...

Ben kaçar...
    Seçim öncesi içeridekileri kurtarma ya da daha da zengin etme ihtimalini düşük buluyorum...

Seçim sonrası yeni hikaye ile ekonominin normal ayarlarına dönmesi olası...

Bu durumda tek seçenek borsa olmaktan çıkar...

Ama öte yandan yeni hikaye yeni girişleri sağlar dışarıdan...

Burada dengenin nerede oluşacağı önemli...

Önce aşağı sonra yukarı da olabilir bu 6 aylık bir süreç olabilir...

Hatta seçim sonrası gün önce yeni hikaye diye tavana sonra normal ayarlara dönüleceği için tabana gidebilir...

Bu kadar ihtimalin olduğu masada 15 Mayıs'a kadar ralli mantığı bana mantıklı gelmiyor... Ne yapacaklarsa seçimden en çok 2-3 haftaya öncesine kadar halletmiş olurlar, seçim sonrasına kalmaz o iş...

Hatta aslına bakılırsa ne yapacaklarsa Aralık'tan beri yapmaya başladılar ve yapmaya devam ediyorlar ve birileri de maksimum kazanç ile yapmaları için her türlü desteği veriyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,784
    Sildim...Haklı-haksız çıkmak umurumda değil..önemli olan para kazanmaktır.

Forum geyik havasında .Ciddi yorum yapmak abes gibi duruyor..zaten eski mesajlarda ORTA VADELİ YÖN düşüncem var(aynısı)...

Daha öncede dedim: şişen hisselere hiç bulaşmayacağım..Özellikle THYOL vs..

Çünkü anketler ortaya çıktıkça buradaki destek olan lobi çözülecektir....zaten çözülüyor da..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6. Boşuna kavga yapıyorsunuz, forumda kapanış tahmini yarışması var. Kendine güvenen oraya sallar atışını, ne demişler... Kapanışı ustalar yaparmış

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,784
    Endeksin gün sonu kapanışını bilmek imkansızdır,şanstır...hiç bir mantıkla açıklanamaz..ama orta vadeli yön : yorumdur,mantıktır,analizdir...der ve behlül kaçar
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8. Çok zor piyasa..

Bankaları götürüyor, trene binsen, sopa yeme ihtimalin büyük. Nitekim bastı aşağı hemen biraz.

Binmesen, kopup gidebilir, büyük fırsat tepmiş olabilirsin.

Tamamen kumar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 326/1011 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •