Sayfa 326/774 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon
Arama sonucu : 6185 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. ufak lotların peşine düşmüş adamlar bu zamana kadar satsalar satarlardı.birde delikanlılk yapta yukarı giderek almayı dene bak malı kaptıranlar yukarı gittikçe almayada cesaret edemezler bu iş böyledir.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2. Bi kaç kademe yukarı çıkardı baktı gelen yok tekrar aşağı biri şu tahta sahibine yükseltmeden mal topla yapmayacağını söylese iyi olur yoksa böyle sittin sene bu hisseden kimse kar edemez yatırım tavsiyesi değildir...

3. vay arkadaş şu formeti gördükçe deliriyorum.biri kaldırsın şunu bıstten 1,50 den satıp safkar almıştım.vay arkadaş((((((((((
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. Ya denge 1.1 dan 4.1 a geldi 1 ayda 4 kat arttı ya delirecem yatırım tavsiyesi değildir...

5. Rus çocuğu, Capital miş..
    2.34 almıştı,15 gün evvel,kusturdular tabii....heheheheh,
    Meksa, nın alması pozitif...

6. son islem saati 17.53
    karanlik odada islem yapma geregi bile duyulmamis.

7.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Bi kaç kademe yukarı çıkardı baktı gelen yok tekrar aşağı biri şu tahta sahibine yükseltmeden mal topla yapmayacağını söylese iyi olur yoksa böyle sittin sene bu hisseden kimse kar edemez yatırım tavsiyesi değildir...
    Bir Aşağı bir yukarı oyle boyle çalkalayacak dökecek. Vakit azaldı çember daraldı.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. abi inanmiyorum yav. tahtayi iyi yonetemiyorlar bence .bilinci hareketler goremiyorum .yaprak misali goruntu sergiliyor.acemice hareketler. onca guzel haberlere bi fiyatlama yapabildi mi. temettu de mundar olacak sanki. fiyati 1.80 lere cektikten sonra 2.40 ciksa nolur ki.umarim bu kez yanilirim.sesli dusundum.ytd.ayrica burada yazan herkese cok tesekkur ederim. birseyi degistiremiyoruz ama paylasimlarla sıkıntí ve stresimizi az da olsa hafifletiyoruz bence.

Sayfa 326/774 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •