Sayfa 327/341 İlkİlk ... 227277317325326327328329337 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. bu gün tavan olur diye tahmin ediyorum.yatırım tavsiyesi değil sadece hayal..

2. seans kapanış 7.40 olursa ilk durak 8.8 OLUR. 7 leride görmez tahminim.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Hisse devirlerine baktım yeni patron yeni yatırım demek çözüm olabilir hiçte fena olmaz
    Yeni patron sonucuba nerden vardın? Öyle olsa ( şu anki fşyatı pahalı) yeni hakim ortağın çağrı maliyetini düşürmek için hisseyi daha aşağıda tutarlardı..

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    seans kapanış 7.40 olursa ilk durak 8.8 OLUR. 7 leride görmez tahminim.
    Kömür ocağı değilde, değerli maden tesisi alsaydı yapsaydı iyi yerlerde olurdu..

5.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Yeni patron sonucuba nerden vardın? Öyle olsa ( şu anki fşyatı pahalı) yeni hakim ortağın çağrı maliyetini düşürmek için hisseyi daha aşağıda tutarlardı..
    piyasa değeri toplam kaç para ,yer altı kömür kapasitesi ne kadar ki pahalı diyebiliyorsun.iştirakleri neler neden patrona devir oluyor .bunlar yakın zamanda açığa çıkar .bana göre pd ucuz yatırım tavsiyesi değil .tamamen hayal.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    piyasa değeri toplam kaç para ,yer altı kömür kapasitesi ne kadar ki pahalı diyebiliyorsun.iştirakleri neler neden patrona devir oluyor .bunlar yakın zamanda açığa çıkar .bana göre pd ucuz yatırım tavsiyesi değil .tamamen hayal.
    Patrondaki hisseler bir şirket tarafından vekaleten verilmiş olabilirmi hayallerle kabuslar iç içe borsada her bilgi değil gerçek olan bilgi kazandırıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Hisselerin yüzde 75 halka açık hakim konumda olan ortak yok %25 hakim ortak olmak için yeterli değil %25.2 hissesi olan (tüzel veya bireysel yatırımcıyla)biriyle birlikte haraket etmek üzere çağrıda bulunabilir. Şirket kendi hisselerini topluya bilir patron hisselerine sahip çıkıyor diye haberler vardı konu yorumlara açık şirketmi patronmu

8.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Kömür ocağı değilde, değerli maden tesisi alsaydı yapsaydı iyi yerlerde olurdu..
    hiç beklentisi olmayan hisselerle kıyaslarsak önü açık gibi duruyor .

Sayfa 327/341 İlkİlk ... 227277317325326327328329337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •