Sayfa 328/681 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Yazin bakalim cok takipcili arkadaslara elestirin surda yanlissin ,samimi bulmuyorum seni deyin ertesi gune kalmaz engeli yersiniz ,lutfen arkadaslar bedava peynir fare kapaninda olur bunu unutmayalim,hepinizden ozur dileyerek sunu soyliyeyim burasi umumi tuvalet degil para piyasasinin islendigi bir forum

2. Tahminin var mi isa yi kaca cagrirlar isb yi kaca imha ederler ?

3. Bizim burda bos konusan degil arastiran , tartisan arkadaslara ihtiyacimiz var

4. Hic kimse ne tamdir ne yarim, ama ortak bir sekilde arastirip birlik olursak o zaman bir butun oluruz ,madem imtiyazimiz var mustafa beyin dedigi gibi biz burdayiz yine bekleriz

5. Ortada bir mevzuat,bir ic tuzuk ,yonetim kurulu kararlari ,spk, ticaret hukuku,kanun, vs varken okuyalim lutfen biz inandik yatirim yaptik ,hazirlikli olmaz isek bu masada yerimiz olmaz

6. Sn deepdark üşenmedim saydım..
    Son iki günde 25 mesaj..
    Bu sessiz ve durgun forumda inanılmaz yoğun mesaj atmışsınız.Hayra yormak lazım yoksa şerre mi

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Hayatımda en uzun bu hissede kaldım
    3 ay oluyor neredeyse. Yeter artık deep ne ne dediğin belli değil senin. Bir olumlusun bir olumsuz. Karar ver artık. Ya sen sat ya ben satayım da sayfanın sesi soluğu kesilsin
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8. Ne oldu da bu hisse hergün düşüyor ya.

Sayfa 328/681 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •