Sayfa 33/37 İlkİlk ... 233132333435 ... SonSon
Arama sonucu : 295 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ELITE - Elite Naturel Organik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. finansal tablolarımızın kamuya açıklanmasından sonra, ibaresini iyi incelemek lazım.NEDENİ? İyi gelen bilanço sonrası avantajlı bir fiyata hisseyi pazarlamakmı,yada bilançoyu bildiğinden güzel bir fiyat pazarlığı yapmakmı.yada bşlançoyu gösterip birileriyle bakın bu bilançoya göre hisse yukarı gider size iskontolu satıyorum diyemi
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

2.  Alıntı Originally Posted by CEMIX Yazıyı Oku
    Taban da kaç lot var görebılen yazabılırmi
    1,183 milyon var
    Patronun bu hareketi ile elit benim için biriktirilecek hisse listesinden çıktı.
    Yine de işlem yapmam demem. uygun zamanda alıp stılabilecek bir hisse ama çok da zaman harcamaya değmez.
    Yazıp çizdiklerim
    yatırım tavsiyesi olmayıp
    faldan öteye gidemez
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

3. Ne olursa olsun, 4.5 aydır açıklamadığın bilanço öncesinde ben 10 milyon hisse satacağım diye bildirimde bulunmak, üstüne hiçbir açıklama yapmamak iyi niyet değil. Hisse 9 aydır sürünüyor, sen en asli görevin olan bilanço açıklama işini bile becerememişsin, bir de üstüne daha 7-8 ay önce hisse satmışsın, hoş hareketler değil bunlar, ciddi güven kaybı yaşattı maalesef.

4. Niye verdiler yaw bunu?!

Tam alınacak yerde. Ne kadar süründürürler acaba?

5. Şirketimiz ortağı
    ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet Yaşar EŞMEKAYA, Kamuyu Aydınlatma
    Platformu’nda (KAP) 14.05.2024 tarihinde yayınlanan Şirketimizde sahip olduğu
    10.000.000 TL nominal değerli paylarını borsada satışı kapsamında borsada işlem
    görme niteliğe dönüştürme isteğinden vazgeçtiğini Şirketimize 15.05.2024
    tarihinde (bugün) bildirmiştir.

Kamuoyu ve Pay
    Sahiplerinin bilgisine sunarız.

6. Satış kararından sonra satış kararının geri alınması ;
    Söylenebilecek çok şey var ama en kestirmeden büyük prestij ve güven kaybı eşmekayalar ve elite için...
    Yazık

7. Ağam bizlen the hoşak geçiiir

8. İptal kararı sonrası yine tabanlaması manidar

Gelene geçene atlayana mal verdiler sanırsam

Sayfa 33/37 İlkİlk ... 233132333435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz