Sayfa 33/59 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 471 madde; 257 - 264 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

1.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Basvuru var mi?
    Ben başvurdum SPK incelemeye aldı. Ancak fiyat 6 TL olursa tam gün şartı zaten sağlanmış olur.

2. Tarım hisselerindeki hareketliliğin sebebini; sebze, meyve, et, süt ve süt ürünlerinin üretici ile satıcı arasındaki aşırı fiyat farkını (özellikle aradaki komisyoncuları çıkararak) önlemeye yönelik çıkacak olan yeni hal yasasına bağlıyorum. Bu hisseler daha önceki zirvelerini yaptığında yine hal yasası gündemdeydi.
    Yaprk sığ ve tek fiyat işlem görsede, iztar ve tactr'dan finansal değerleri olarak daha değerli bir şirket. Bu seviyelerde daha fazla direnebileceğini sanmıyorum.

3. Halk alışlarını niye vermiyon 2.86 yazdın 2.95 yaptın ensendeyim para var her düşüşün alış fırsatı süt et yem sende ya tosun gibi dubai yolları yada kodesin nemli duvarı erol göker abimiz ali baba ciftligi degil artık devlet ensede hadi üzme bırak alaver dalavereyide halka arzında 6 lira olan kagıdı enflasyon farklarıyla 10 lira yap

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Diğer tarim hisseleri bu seneki diplerinden 5-6 ya katlamis durumda, yaprakta bu furyaya katildaydı 10 tl olmustu suanda.
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

5. 3,15 e yazın alışlarınızı zaten en düşük satıcıdan verecek. 6 ya kadar bedava yaprak süt

6. 3,03 de 19 bin lot satıcı vardı yarısından fazlası eridi. T.E. de.

7. gerizakalı marbaş cuma günü aldığı 11.000 Lotu bugün sattı. sattığının üzerine çıktı. daha da çok gider neyse 4 den geri alır. )))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Tavandan sattim, ama 15 lot
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

Sayfa 33/59 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •