Sayfa 331/1001 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Çin'i alışveriş için çok sık kullanan biri olarak herkese Cepteteb'in kredi kartını öneririm. Kart ücreti yok, ödemelerde usd ve euro hesap kesimi alabiliyorsunuz. Cepteteb hesaba da bağlı olduğu için hesaptaki dövize günlük faiz alıyorsunuz. Ben para tutmam derseniz de hemen hemen tüm atmlerinde nakit döviz çekme ve yatırma işlemi de yapabiliyorsunuz. Kredi kartını aldığınızda ana kartı internet kullanımına kapatın, sanal kart açıp alışveriş öncesi mobilden limit belirleyin yeter. Bu hizmeti veren en fazla 3-4 banka vardır; ama cepteteb dışında ücretsiz olan yoktur galiba.
    Daha dün övdük, bugün *okunu çıkardılar. Otomatik ödeme talimatı bulunmasına rağmen, geçen ay yapılan euro harcamaları döviz hesabından çekmek yerine, güncel kurdan tl'ye çevirip, üstüne bir de faiz ekleyip hatırı sayılır bir borç çıkartmışlar. Daha kötüsü hatayı düzeltmek gibi bir niyetleri de yok. Bugün kredi kartını iptal ettirdim, yarın da hesaptaki miktarı çekip TEB ile vedalaşıyoruz.

2. USD nin kuyruğuna kim basiyo

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Trump'ın söz verdiği bir çok şeyi yapamaması, kendi itibarı bir yana da, ABD nin devlet olarak itibarını da baya etkiledi.

Vergi reformu dediği şey de, zevahiri kurtarmak için, sanırım, ufak bir vergi teşvik paketi olarak sunulacak.

Dağ fare doğurdu anlaşılan.

Bu durumda Avro ile Dolar tercihi, illa benzetmek gerekirse, Garantinin bonus Cardı ile İşbankasının Maximum kartı kullanıcısı arasındaki fark gibi bir şey.

Birisi abad olurken diğeri, "benim banka da sağlam ama" diyerek teselli bulmakta...
    Abi herşeyden öte eşit farzedilen marketlerde faiz nerde fazla ise paranın oraya akması gerekirdi..fakat tersi oluyor..

Bugünlerde ABD 10 yıllıkları ile Alman 10 yıllıkları arasındaki faiz farkı aşağıdaki gibi açılıyor ama Euro yükseliyor..

Normalde Euro'nun düşmesi lazımdı..

Alıntı Originally Posted by best Yazıyı Oku
    reza bey deyin yoksa yönetimden uyarı gelebilir, kendisini ayrı severler..!!
    hangi yönetim
    site yönetimi ise rezadan çok rezanın anasını daha çok severler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

ABD'de TÜFE Ekim'de beklentileri karşıladı. Çalışma Bakanlığı'nca açıklanan verilere göre TÜFE aylık %0.1, yıllık %2 arttı. Beklenti de aylık %0.1, yıllık %2 artıştı.

Çekirdek TÜFE Eylül'deki %0.1 seviyesinden %0.2'ye, yıllık bazda da %1.7'den %1.8'e yükseldi. Yıllık artış, Nisan'dan beri görülen en yüksek seviye oldu.
    ABD'de çekirdek enflasyonda yükseldiğine göre EURO daha da yükselebilir artık..

Hele birde AB'nin ABD'ye göre enflasyon konusunda nal topladığı düşünülürse...

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    anlamıyorlar ve anlamayacaklar. bir kağıt 1 yılda dolar bazında %400 yapıyorsa orada dur derim,bu kumar bile değil,ponzi olmuş demektir. Ben zamanında EGHOL ve ÇEAŞ ta çok para kaybettim,şu ASELS olayı onlardan bile beter görünüyor.Bugün o başlıkta biraz uyarayım dedim yemediğim küfür kalmadı,resmen beyinleri yıkanmış,ahlak zaten yok.
    Aselsan göktaşı çarpmış gibi. O ne oynaklık öyle. Bir ara - %19 gördüm.

7. borsa çöküyor, dolarda 4.5 hedefimiz 2-3 aya gerçekleşir...

son zamanlarda seans sonrası gördüğüm en kalabalık topik
    topiği 1 haftada 350.000 kişi görüntülemiş
    Bu başlığı şu anda 1084 kişi okumaktadır. (195 üye ve 889 ziyaretçi)
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 331/1001 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •