Sayfa 332/579 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Son gelen borsacılar sizin gibi boyalı saçlı değil. Adamlar sosyal medyadan örgütlü deli fişek. Ağır abi hisselerle işleri olmaz.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Son gelen borsacılar sizin gibi boyalı saçlı değil. Adamlar sosyal medyadan örgütlü deli fişek. Ağır abi hisselerle işleri olmaz.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    valla espirileri için algoritmik arif izlenebilir, ama Mehmet kardeşimin sevdiği Harun tam bir bomba, o taraf içeriden bilgi alıyor, hazırlıyor ve vuruyor. Harun 124 bin dönüşte her kademeden her değerden mal aldı ve sahip çıktı, derinhissede öyle. o taraf twiter yani çok tehlikeli. o yüzden ata sözleri önemli, yayıl yayıl, yaylımından çıkma.

3. ereğlinin sattığı mala her gün zam geliyor, ama ereğli hisseye bunu yansıtmıyor, tamam 8,10 dan 8,60 kötü bir geliş değil. ama bu hızlı fiyat artışları mekanik olarak bir anda durmaz, 90-100 günlük artış ve satış demektir.

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    banka endeksi xbank için bir grafik gördüm, Enigma daha iyi anlar, grafikte fincan kulp formasyonu oluşmuş, dünkü geri çekilmeyi teiyt (pulback) yapmış gibi görünüyordu. 8,18 den garan alacaktım o sırada telefon geldi unuttum.
    orta -uzun dönemli ortalama bakmaya devam.
    bu grafikte güzel taraf 50 günlüklerin dipten dönüş yapıp ,yukarı hareket etmesi.
    son hareketin 100 günlük ağırlıklı ortalamaya kadar olması gayet doğal.
    haliyle dinlenme isteği de doğal.
    varsa eğer mevcut karın realizasyonu da doğal.
    bu grafik ışığında 100 WMA (127000) üstü gelebilecek banka endeksi kapanışı üstteki ortalamaları potansiyel hedef yapar.
    bu da genel bankacılık hisseleri açısından her birinin 3-5 nemalanması demek.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...a5251e2fa0.png

5.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    orta -uzun dönemli ortalama bakmaya devam.
    bu grafikte güzel taraf 50 günlüklerin dipten dönüş yapıp ,yukarı hareket etmesi.
    son hareketin 100 günlük ağırlıklı ortalamaya kadar olması gayet doğal.
    haliyle dinlenme isteği de doğal.
    varsa eğer mevcut karın realizasyonu da doğal.
    bu grafik ışığında 100 WMA (127000) üstü gelebilecek banka endeksi kapanışı üstteki ortalamaları potansiyel hedef yapar.
    bu da genel bankacılık hisseleri açısından her birinin 3-5 nemalanması demek.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...a5251e2fa0.png
    bankacılar, başta SECBUL, bu bilgileri almak için aracı kurum çalışanlarına para ödemesi lazım. Emeğine sağlık.

Halk-PETROL Guest
    Senet 7 senedir düşüyor ağa 7 * 250 iş günü 1700 gündür düşüyor.. 50 gün ne ola ki..

7. Eser miktar CRFSA aldım, 7,33 den. kanal dibi, kanal üstü 9 küsür gibi bir rakam.

Halk-PETROL Guest
    Hava sıcak gideyiim soğuk su satayım asfaltta

Sayfa 332/579 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •