Sayfa 337/983 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. çalı dibinden izleye izleye dikenler oramıza buramıza battı. hadi güzelim duzeltmen bittiyse öğleden sonra yap hareketini :-) ytd

2. Düşmek için var sadece düşüyor. Başka yaptığı bişey yok. 2 gün yukarı 20 gun aşağı yeter be lardesim

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Satışmatışın kağıda etkisi yalan oldu

%70 yaptı düştü %30

şimdide gözü 20 lerde cuma oradan kapatamadı herhalde bugün yarın kapatır

karaktersizlikte sınır tanımazlarsa 1,20 altıda uzak değil sanki ...
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Element uydurmayin bi yerlerden böyle bi durum yok ihtimali bile gündemde değil emin olmadan buralara böyle şeyler yazıyorsunuz insanlar etkileniyor

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    uydurmayın diyosunuz ama,bu düşüpşün başka sebebi de yok sanki.niye düşsün başka türlü bu hisse

5. ben dohol gectım hala bugun 130lardan mal verıyodu ısteyen dohol 130 altına sarmadı bıle mıpazdaydım aldıgım yerden verdıler ellıme gıtcek hısse 130 lardan malmmı aldırırr

6. Haber gelirse belki bir tepki verir tavana yakın biryerleri görür

tavan yapacağınada pek ihtimal vermiyorumya

haber nezaman gelir bu kaçlarda olur, hergün eksi kapatan bir kağıt ozamanın tavana yakını şuanki rakamın nekadar üstü olur

bu doğandan kesinkez kurtulmadıkça bi halt olmaz durumunda şuanda

benim gibi bahtsız bedeviyi ozamanda düşük rakamlarla çağrı yapıp borsa kotunda çıkarma ile öperler tam olur ...
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by topborsa07 Yazıyı Oku
    ben dohol gectım hala bugun 130lardan mal verıyodu ısteyen dohol 130 altına sarmadı bıle mıpazdaydım aldıgım yerden verdıler ellıme gıtcek hısse 130 lardan malmmı aldırırr
    mantıklı karar sanki.
    ben birşey bilmiyorum.bilsem burda işim ne.

8. Bu borsadan çıkıp çıkmama işi çok önemli ona göre bir yol çizecem şahsen , bir an önce açıklama yapsınlarki biz de ne yapacağımızı bilelim , inşallah çıkmaz çıkarsa işimiz sakat...

Sayfa 337/983 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •