Sayfa 338/670 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Bilanco ne zaman gelir. Tahmini.olan varmi rakam.olarak

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Senin gibi hisseninde seninde avm ninde gayrı menkulununde len adi hisse ozgyo bile pirim üstüne pirim al sat yapan parasına para kattı ey gdş sıka sıka bi hal oldun onun bunun cocugu endeks olmuş bilmem ne bütün hisseler %60 getiri saglamış godolun kagıdı yerlerde madem kıyamıyon madem paylaşma durumun yok niye halka acıyon itin dölü fırıldakta üzerine yok albraka bile 1.30 dan 1.7 e geldi ykbnk öyle bütün firmalar ralli yapıyo avni denen kırma paylasmayı ögren madem halka acıksın hissede baskı yapma ordan al yabancıya yolla burdan globala yolla işten al bizime yolla tam hisse cıkacak bizimden satış yap vakıfa yolla yapma itin dölü cek elini milletin kazancından o avm ler depolar başına göçer adam ol kendine küfrettirmek hoşunamı gidiyo

3.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Senin gibi hisseninde seninde avm ninde gayrı menkulununde len adi hisse ozgyo bile pirim üstüne pirim al sat yapan parasına para kattı ey gdş sıka sıka bi hal oldun onun bunun cocugu endeks olmuş bilmem ne bütün hisseler %60 getiri saglamış godolun kagıdı yerlerde madem kıyamıyon madem paylaşma durumun yok niye halka acıyon itin dölü fırıldakta üzerine yok albraka bile 1.30 dan 1.7 e geldi ykbnk öyle bütün firmalar ralli yapıyo avni denen kırma paylasmayı ögren madem halka acıksın hissede baskı yapma ordan al yabancıya yolla burdan globala yolla işten al bizime yolla tam hisse cıkacak bizimden satış yap vakıfa yolla yapma itin dölü cek elini milletin kazancından o avm ler depolar başına göçer adam ol kendine küfrettirmek hoşunamı gidiyo
    Wallahi yaa dostum ne kadar sovsen haklisin. Aynen katiliyorum sana

4. İslem.hacmi yerlerde

5. Bu hisseyi neden yabanci alir.ki...bu kamil o hesaotan o hesaba aktariyodur

6. SERVET GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. KAR DAĞITIM POLİTİKASI

"Şirketin yatırım ve finansman ihtiyaçlarından kaynaklanan olağanüstü bir durum olmadığı
    sürece, Yönetim Kurulu dağıtılabilir dönem karının asgari %30’u kadar birinci temettüyü
    ortaklara nakit olarak dağıtmayı
    Genel Kurul’a teklif eder. "

Bu nedenden olabilir mi

7. Onun dagıtcegi temettünün amk bu it oglu it cimri godoş ben avm nin de satılacagına inancım bitti millet dışarıya para kacırıyo bu ülkede oda orda satıp türkiyeye kaynak getircek öylemi gülüyorum snpgy batık zaten baktı olmuyo ver elini almanya o servet bi ömür yeter eger şirketin içini boşaltacaksa almanyadan daha yer alır kasadakini yönetim gideri gösterir inşaat asamasını yarım bırakır temettüyü bir kereye mahsus belki cok verir eger bu bilancoda 50 milyon artı kar gelmesse zarar acıklarsa bunlar bu ülkeyi terkedecekler derim ben 25 milyon kira geliri var satışlar var niyeti belli eder

8. Desene servet .niyeti bozmus sana gore 🤣🤣 bu ulkede hersey olur

Sayfa 338/670 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •