Sayfa 339/440 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon
Arama sonucu : 3517 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by kardanadam3 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben SPK’ya Paynet konusunda yapılan bu suistimal hakkında şikayette bulundum. Sizlerinde aynı şekilde şikayet etmesi belki bu durumu SPK tarafından daha görünür kılar diye düşünüyorum. Üşenmeden şikayette bulunmanızı tavsiye ederim. E-Devlet hesabınıza giriş yaptıktan sonra arama kısmına SPK yazarsanız “ŞİKAYET İHBAR BAŞVURUSU†adlı başlıktan devam ederek yapabilirsiniz.

Bu paynet işinin resmen cılkı çıktı, kabak tadı verdi artık. 1 sene geçti, hiç bir bilgilendirme yok, satış süreci nasıl devam ediyor, hangi değerleme üzerinden görüşmeler yapılıyor, satılmıyor ise neden bir açıklama yapılmıyor bunların hepsi muamma. Önceki mesajımda belirttiğim gibi Paynet haberini açıklamama sebepleri hisse fiyatını baskı altında tutmak. Bu iş belkide çoktan bitti veya ne zaman biteceğini yönetim ve çevreleri gayet iyi biliyor, bir tek biz yatırımcılar bilmiyoruz.

YTD.
    Hocam örnek bir metin atarsanız bende yazayım.

2. Bence tahtayı yukarı sürmeye çalışan kişi krediyle işlem yapıyordu sıçtı batırdı.

Tamamen tahmin tabi. Yaklaşık 1.4 dolar beklentim vardı bilancoya girerken ama bugün endeksin yükselişine tepki bile veremedi düzgün.

3.  Alıntı Originally Posted by kaganalp01 Yazıyı Oku
    Hocam örnek bir metin atarsanız bende yazayım.
    Aynı metinden kopyala yapıştır gitmeyelim bence, herkes kendi fikirleri, açıları ile ekleme yapabilir. Böylece birimizin unuttuğunu bir diğeri dile getirmiş olur.

Ben genel hatları ile; Paynet satış/ortaklık sürecinin başlamasının üzerisinden neredeyse 1 sene geçmesine rağmen hiç bir bilgi paylaşımı yapılmamasının üzerinde durdum. Bu konuyla ilgili şirketle iletişime geçmeye çalıştığımızda da bilgi verilmediğinden bahsettim. Arka planda ise son 1 senelik hisse hareketlerinin ve takasların incelenmesini gerektiğini, Paynet Satış haberini kullanarak birilerinin hisse fiyatı üzerinde baskı kurmaya çalıştığını belirttim. Bu paynet haberi ile ilgili ilk KAP haberinden itibaren doğru düzgün bir bilgilendirme yapılmamasının, yatırımcı ilişkileri tarafından da hiç bir tatmin edici cevap verilmemesinin, biz yatırımcıları mağdur ettiğini, belki de 1 senedir sırf bu haber geldi gelecek diye hissede sıkışıp kalan onlarca yatırımcı olabileceğini yazdım.

Sizde KAP haberlerinin içerikleri, tarihleri, aklınıza gelen diğer detayları, forumda vb. yerlerde gözünüze çarpan konuyla ilgili şüphe edilecek ne bilgi varsa ekleyerek gönderebilirsiniz. Ne kadar çok kişi yazarsa o kadar etkili olur. Hazır SPK’yı herkes göreve davet ediyorken, belki bizim yönetimden başlarlar her şeyi yoluna koymaya kim bilir.

YTD.

4. şirket batmış bizim haberimiz yok galiba.. borsa tarihi senin gibi bir o.ç. çok az görmüştür..

5. 9.000 lotla devre kesmek nedir.. a.asını s.ktiğimin kağıdı..

6. Hocam bende spk ya baş vurdum.Bir sonuç çıkacağını düşünmüyorum.1.5 sene olmuş BİST uçmuş gitmiş.Biz aldığımız yere yakın yerlerde bekliyoruz

7. Tahtacısı şizofren yöneticiler şizofren nasıl bir kağıt bu yahu..2 sene bekledik artık çıkış zamanı gelmiş artık yürüyecek diye 22 den daldık şu hale bak hakikaten 2 haftada ruh hastası yaptı bu kağıt beni..Bu kağıtta bekleyenlere Allah sabır versin diyorum

8. şu mübarek günde Allahtan isteğim bu hissenin yöneticilerinin de tahtacısının da ocağına ateşler düşsün..

Sayfa 339/440 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •