Sayfa 343/691 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon
Arama sonucu : 5523 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Dolar bazli dipledi. Piyasa degeri 150 milyon USD. 2009 fiyatlamasindan asagidadir...
    Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

2. resmen tecavüz ettiler hisseye..
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3. Umut tacirleri nasıl eğleniyormusunuz

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hemen enseyi karartmayin arkadaslar ve unutmayiniz ki Umut hayattir;

Hissenin diplerde oldugunun bir somut örnegini daha istatistik tarihi verilerden birkez daha görüyoruz.

Hissenin asiri satim da oldugunu gösteren en iyi ve basarili Indik. RSI dir. RSI göstergesi günlük periyot da 05.02.2013 de olan degerinin de altinda kapanis yapmistir. O gün RSI (14) degeri 17,925 ile hisse -%2,44 ile kapanmistir. Bugün olusan kapanisdaki RSI degeri 17,648 ile kapanmis ve o günden bugüne bu deger hic bu kadar asagida olmamistir. Yaklasik 5 seneden fazlaya tekabül ediyor. 06.02.13 de Hisse büyük bir tepki göstermis ve günü %8,18 pozitif olarak kapamistir. Yani bana ve istatistiklere göre sert bir tepkiye cok yakiniz.

ikinci olarak da yine USD bazli olarak tarihi dip seviyelerdeyiz,2009 dan beri sadece 2015 yilinda USD bazli bu seviyelerden fiyatlama yapilmistir.;

Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

5. Bu gun araniza katildim halkb den iyi kaziklandim umarim buradan cikartabiliriz zararda olan arkadaslar umarim en kisa zamanda kara gecer. Yarin bari eksi olmasin. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Asal31 Yazıyı Oku
    Bu gun araniza katildim halkb den iyi kaziklandim umarim buradan cikartabiliriz zararda olan arkadaslar umarim en kisa zamanda kara gecer. Yarin bari eksi olmasin. Ytd
    Bu borsada düşene bir sonraki hissede ki spekte vuruyor

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. İyi akşamlar....
    Arkadaşlar zarardasiniz bende biliyorum. 4 yıl önce bende girmiştim stad şampiyonluk derken iki üç sene beni kitlediler hisseye sonunda 4,50 gibi çıktım zararsız ama iki üç yılda enflasyon dolar derken paranın değeri kalmadı.simdi yanılmıyorsam iki 4ay 2,50==3 arası gider gelir....burda zararlı olanlar kupa maçındaki yönetim kurulunun aldığı kararı bahane Edip dava açabilirler ..3,50 nin altındaki zararları çıkarırlar diye düşünüyorum...zamanında azizin hareketini dava etmediğim için halen içinde pişmanlık var..ytd

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yarin eksi mi acar maca da cikmadi ne olur yarina

Sayfa 343/691 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •