Sayfa 343/446 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. İlginç bir hisse. Eksi başla, artıya geç, %8 yakın yüksel, sonra gel eksi kapat. Neyse dünkü sert hareketlerden sonra belki bugün durulup dokuzları kendine yer edinir. Artık bir hikaye kalmadı. GES yatırımı ve bilanço beklenecek gibi. Bakalım hayırlısı hakkımızda.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Bedelsiz sermaye sonrası bankalar kesinti yapıyormu. Uzun zamandır bedelsiz sermaye arttırımı denk gelmemişti. Bankanın keyfi bir uygulaması yoksa mevzuatta var haberimiz mi yok. Bilgisi olan arkadaş varmı cevap verebilecek.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Benim banka yapıyordu ve yapmış... Kuveyt Türk ... 10 binde 4 gibi bir rakam kesinti yapmış TL bazında...artık yeni sermaye ile yeni yatırımlar bekleriz cemtaş dan ;)

4. Yine uyku moduna girdi, cuma günü de eksiydi, devre kesmeden kendine gelmez.
    İyi haftalar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by aydın9 Yazıyı Oku
    100m sermaye 765m kâr MÜKEMMEL bu kâr PARSAN dan JANTSA dan EGEEN den daha çok CEMTAŞ IN hepsinden piyasa değeri düşük şirketin arsa portföyü yapancı para pozisyonu yeni yatırım hikayesi ve hemen hemen hiç borcu yok. Bu nedenle şirketi bu pozisyonda tutup KY cıya cazip hale getiriliyor. İşte bu yüzden 2 bilanço arası zikzaklarda KY nın çok dikkatli olması lazım.KY rın bu tür şirketlerde yatırımlarını orta ve uzun vade düşünmesinde faydalı olacağını düşünüyorum. Yoksa...YTD.
    18.11.2022 de yazmışız

6.  Alıntı Originally Posted by aydın9 Yazıyı Oku
    Sayın bawer önündeki tek engel KAYSERİLİ işadamı sayın I.T yerlilerden kimse bu isim varken bulaşmaz diğer hissesi BUCIM de olduğu gibi sayın tarman ne zaman isterse o zaman gidecek ayrıca bu hissede spek olduğuna inanmıyorum böyle bir yatırımcı kurdu hisselerini kimseye yediremez. KENDİ DÜŞÜNCELERİMEDİR YTD
    18.11.2022 de bunu yazmışız

7. 22.11.2022 de hisse bedelsiz verdikten sonra tahminen 10.50 civarında idi. suanda 8.70 de 6 ayda sonuç temettü hariç (0.45) maalesef 0 yukarıdaki paylaşımları yeni gelenler için yaptım. 2015 den beri bu hisse elimde artık şuna inanıyorum PATRON bu hisseyi kazanç kapısı yapmış. YAZIK bu kadar iyi yönetilen bu şirketin buralarda olması şahsi düşüncem bunu gösteriyor. Hemen hemen 1 ay önce TMSN VE PARSN ile eşitti. Şimdi farka bak şunu da belirteyim PATRON eski bir borsa spek olarak anılmak istemediğini söylemişti. maalesef huylu huyundan vazgeçmemiş tekrar yazıyorum burayı bir kazanç kapısı haline getirmişler. işte bu yüzden KÜÇÜK YATIRIMCILARIN çok dikkatli olması gerekiyor. YAZDIKLARIM ŞAHSİ DÜŞÜNCEMDİR YTD DİR

8. Haklı çıktınız sayın Aydın, Parsn bugün 72 geçti, Jants tavana yakın, bir de Cemts'e bakın, son 2 günde ralliden negatif ayrışmaya devam ediyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 343/446 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •