Sayfa 346/538 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by ibacc Yazıyı Oku
    İlk çeyrek kârı açıklanmadan temettü durumu belli olur heralde o kadar da h.yar değillerdir...
    Genel kurul tarihinden 21 gun once genel kurul maddelerini aciklayarak genel kurul duyurusunu yapmasi gerekir diye dusunuyorum.o yuzden bu saatten sonra kulagim kapta olacak.cok uzun surermi bilmem.ama tek umut o beklenti var benim gozumde.y.t.d

2. Arkadaşlar spek algı operasyonu yapıyor, önce yükseltip sonra vererek her zaman böyle olacakmış izlenimi veriyor, temettü belli olduktan sonra da aynısını deneyecektir. Ancak o zaman sattığının yerine speke havuçu vereceğiz eline. Spek efendi şimdi sen düşün bakalım sattıklarını yerine nasıl koyacaksın bakalım.

3.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Genel kurul tarihinden 21 gun once genel kurul maddelerini aciklayarak genel kurul duyurusunu yapmasi gerekir diye dusunuyorum.o yuzden bu saatten sonra kulagim kapta olacak.cok uzun surermi bilmem.ama tek umut o beklenti var benim gozumde.y.t.d
    Aynen tek umut o kaldı orda da bir dolap çevirirlerse ona göre bir yol izlenir, bu üçkağıtçıların ne yapacaklarını görecez bakalım merakla bekliyorum şahsen...

4. Yatırımcı ilişkilerindeki adam tahminim Genel Kurul mayısa kalmaz dedi.

SM-N910F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by cerensu60 Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkilerindeki adam tahminim Genel Kurul mayısa kalmaz dedi.

SM-N910F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim beklentim nisan sonu olmasi.10 nisanda genel kurul duyurusu yapilsa o zamana ak kasik kara kasik belli olur diye temenni ediyorum.yazdiklarim sadece benim umudum ve olmasini istedigimdir.oyle olacak diye kaide yoktur.y.t.d.

6. İyi sabır istiyor %15 kar verdi reddettim...hemen hemen geri aldı saman alevi gibi bitti...Ancak ana hareketi bekliyom...bakalım yakalayabilecekmiyiz...

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    İyi sabır istiyor %15 kar verdi reddettim...hemen hemen geri aldı saman alevi gibi bitti...Ancak ana hareketi bekliyom...bakalım yakalayabilecekmiyiz...

Sn metamorfoz Ana hareket beklentiniz nedir merak ettim...

8.  Alıntı Originally Posted by ibacc Yazıyı Oku
    Sn metamorfoz Ana hareket beklentiniz nedir merak ettim...
    18 Ağustosta 5.52 de başlayıp 11.10.2017 de 12 e kadar yükselen bir hareket vardı...28 Eylülde araba almak için sattım benden sonra koptu gitti... inşallah bu defa yakalarız...ama kolay değil sabır göstermek...kısmet

Sayfa 346/538 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •