Sayfa 348/538 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Daha çok bakacağız gibi

2. Hayırlı cumalar arkadaşlar.bereketli bir gün olur umarım.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hayırlı cumalar

4. Sanirim temettü haberi bekleniyor..yakinda gelirse hareket olacaktır...kara ve endekse göre cokkk ucuz olduğu kesin...y.t.d..

5. Arkadaşlar hisse bedelsiz , temettü verip vermeyecegiyle ilgili kanuni bir süre varmı bildirmekle zorunlu olduğu.

6. 4 aydır portföyümde msgyo. Al sat ile hisse sayısı arttirmaya çalıştım bu sürede. Şu an bu riske giremiyorum sebebi bildiğiniz gibi güçlü temettü beklentisi. Msgyo'un temettü yerine bedelsiz vereceğini düşünüyorum. Sonuçta şirket B grubu. Hisseye derinlik kazandırması gerekiyor, piyasada dolasan lot sayısını arttırması lazım. A grubuna geçiş olursa tadından yenmeyecek bir kağıt. Ayrıca şirketin konak ve mersinli de taşınmazları var biliyorum. Yani yeni yatırımlar için arazi sorunu yasamayacaktir. İzmir iş merkezi olma yolunda ilerliyor. Bayraklı'nın 5 yıllık gelişimi ortada. Asla YTD.

7. Ben bir kismini temettu bir kismini bedelsiz olarak dagitmasi taraftariyim..onemli olan burada cazibeyi artirmak yani olayi makyaj yapip hissenin albenisi olmasini saglamak.cunku cogu yatirimci ve fonlar uzun vade yönünde degerlendirme yapar.genel takasa baktigimizda 7.3m yatirim finansman mali kapi gibi duruyor son 1 ayda doce 150 bin civari alim yapti tahtadan .garan vakif ziraat yapi kredi bana gore cep to cep yapan kurumlar hergunun takasinda varlar.velhasil beklemeye devam insallah y.kurulu bir an evvel ne dagitacaksa aciklarda yatirimcininda yüzü güler.y.t.d.

8. Peki arkadaşlar sirket bedelsiz veyahut temettü vermiyorum deme ihtimali yokmu

Sayfa 348/538 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •