Sayfa 349/899 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    senle aynı cümleleri kuran bir Dimitri vardı. 1 sene bile dayanamadı. bakalım sen ne olacaksın. dirençli olursun umarım
    Beni tanımamışsın yeğen Doktor tavsiyesiyle uzak duruyorum, stres kaynaklarından.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    Bende burayi takip ettim , yok temettu hissesi yok saglam hisse yok ebesi danasi aldik %13 zarardayiz halda dusuyor , obur tarafta ismen %80 karda hemde dah iyi temettu veriyor
    harbiden is istrakleriden basksi yalan bu borsada , sansimi hepsinde denedim thyAo, ekgyo, sodasi, betoncular felan fiskan , hepsi tirt

Yatirim tavsiyesi degildur

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Beni tanımamışsın yeğen Doktor tavsiyesiyle uzak duruyorum, stres kaynaklarından.
    ne kadar tesirli bir mesaj atmışım dostum. nerelerdesin yahu. 1 sene oldu be. insan bi selam eder... iyisin umarım. sevgiler.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Her sene iş bankasının bir yahut iki hissesi yatırımcıyı ihya eder diğerleri de deli eder . Her iş bank hissesi sırayla sahne alır sonra dinlenir . Akıllı uslu oturun sıranızı bekleyin. Ülkede neyin fiyatını mantıklı buluyorsunuz ki soda nin fiyatına takılıyorsunuz. Bu düşünceler beni bağlar, hem de pis bağladı. Cevap yazmayın lütfen.

3 ay kanser aradı elemanlar , bulamadılar çok şükür ama birkaç doktor ağız birliği etmiş gibi stresten uzak dur dedi . O yüzden gelmiyorum. Sizleri seviyorum. 666 seni de seviyorum. Dünya boş , çoğu şeye gereksiz anlam yüklüyoruz. Para kazanacam derken hayatı kaçırmamak lazımmış. Hoscakalın.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Bende burayi takip ettim , yok temettu hissesi yok saglam hisse yok ebesi danasi aldik %13 zarardayiz halda dusuyor , obur tarafta ismen %80 karda hemde dah iyi temettu veriyor
    harbiden is istrakleriden basksi yalan bu borsada , sansimi hepsinde denedim thyAo, ekgyo, sodasi, betoncular felan fiskan , hepsi tirt

Yatirim tavsiyesi degildur

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ismen reysaş ve ipek enerjide tavan yaşadım bana yeter benim hayalim ismen hissesinde yaşamaktı olmadı şubat ayında 6 civarları yazmıştım olmadı yarın belkide düşüş yaşar bugün %2 prim yaptı ya yazık gerçekten.mayıs ayından eser yok ismen de o dönemde doğruydu tek hisse.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Her sene iş bankasının bir yahut iki hissesi yatırımcıyı ihya eder diğerleri de deli eder . Her iş bank hissesi sırayla sahne alır sonra dinlenir . Akıllı uslu oturun sıranızı bekleyin. Ülkede neyin fiyatını mantıklı buluyorsunuz ki soda nin fiyatına takılıyorsunuz. Bu düşünceler beni bağlar, hem de pis bağladı. Cevap yazmayın lütfen.

3 ay kanser aradı elemanlar , bulamadılar çok şükür ama birkaç doktor ağız birliği etmiş gibi stresten uzak dur dedi . O yüzden gelmiyorum. Sizleri seviyorum. 666 seni de seviyorum. Dünya boş , çoğu şeye gereksiz anlam yüklüyoruz. Para kazanacam derken hayatı kaçırmamak lazımmış. Hoscakalın.
    geçmiş olsun Dimitri. uzak dur stresten evet. hasta olsan da olmasan da.... arada uğra

Niye bu kadar stres yapıyorsunuz ya alt tarafı kumar oynuyoruz şurda , Nasuh Abi insan her yerde insan kendimi böyle cümlelerle oyunda tutmaya çalışıyorum ben de.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by omahakahini Yazıyı Oku
    Niye bu kadar stres yapıyorsunuz ya alt tarafı kumar oynuyoruz şurda , Nasuh Abi insan her yerde insan kendimi böyle cümlelerle oyunda tutmaya çalışıyorum ben de.
    iyi yapıyorsun kahin. Maç oynanırken hareketsiz oyuncular hemen yedek kulübesine ordan da kadro dışı... hareket iyidir.

Sayfa 349/899 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •