Sayfa 35/138 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 1103 madde; 273 - 280 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. DF 72.497 , DFE 109.258
    Spek böyle yapmasa hisse toplayamaz bir cepten diğer cebe ayrıca panikleyenlerin de malını da al Y.T.D.

2. kapanışta alıcılar satanlardan çok olursa şaşmam y.t.d.
    Son düzenleme : metinmetin; 31-12-2019 saat: 15:27.

1,24 hacimli KIRMASI GEREKLİYDİ ODA OLDU HAYIRLI OLSUN HEDEFTE 1,55 VAR ARTIK 1,55 DE KIRARSA 3,20 ytd 3,20 KIRARSA 15 TL KADAR ÖNÜ BOŞ GÖZÜKÜYOR... YTD AMOR
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

4. Ben tavana alış gırdım, versinler alırım ama en az bir ıkı yıl tutmak şartı ile...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

burdan sirkeleme yapmadan geri toplamadan direk nasil gidecek.. geri 90 lara kadar verecekki tekrar yol alsin. yoksa egco lardan bir farki kalmaz.

Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    burdan sirkeleme yapmadan geri toplamadan direk nasil gidecek.. Geri 90 lara kadar verecekki tekrar yol alsin. Yoksa egco lardan bir farki kalmaz.
    silkeleme yeri bura olmaması gerekli ben şahsen tahsisliden dolayı 1,80 tl görür 1,55 kadar sarkıtır 3,20 dener düşünüyordum .. Ve öyle olacak... Ytd amor

Bu hisseyi egcyo ile değerlendirenler borsayı bıraksın... Ytd amor

8.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    burdan sirkeleme yapmadan geri toplamadan direk nasil gidecek.. geri 90 lara kadar verecekki tekrar yol alsin. yoksa egco lardan bir farki kalmaz.
    Reis 90 lara verirse kendi elindekini kaybeder... O fiyata dönme şansı yok.. Şirket faaliyete geçiyor tahsisli yapıyor..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 35/138 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •