Sayfa 358/450 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

14-17 mart tarihlerinde İstanbul da yapılacak fuara orada ikamet eden arkadaş var ise gidip bilgi alabilirler mi acaba. Şirketin bilgilendirme gibi bir kaygısı yok gördüğümüz. En azından kendimiz bir şekilde bu bilgilere ulaşmaya çalışmalıyız bence

Bülent uslu sanırım paylaşımlardan rahatsız olmuş ki sosyal medya hesabını kapatmış. Harbiden komiklik üzerine kurulmuş bir şirket. Çıkıp bir açıklama dahi yapmayı çok gören insanlardan be bekliyoruz ki....

Birsey atmaktan ziyade, birseyler uretiliyor, fuarlara katiliyor. Bulent Uslu, YK uyesi degil miydi Gen'in zaten? Bir yerden hatirliyorum.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Birsey atmaktan ziyade, birseyler uretiliyor, fuarlara katiliyor. Bulent Uslu, YK uyesi degil miydi Gen'in zaten? Bir yerden hatirliyorum.
    Mesele zaten o. Üretim yapan fuarlara katılan şirket mahkeme tarafından iflas aşamasında olan iflas masası kurulan şirket. Dersiniz hepsi göstermelik bilmem ne. Bu arkadaşlar önce kendilerinin övünerek servis ettikleri şeffaflık ilkelerini çalıştırsınlar. 1 yıla yakındır hiç bir açıklama yapmadılar en son gönderdikleri bilançoları da bir öncekinden kopyala yapıştırla. Çık anlat açıkla. Kardeşim buradaki bir çok insan zaten batmış gözüyle bakıyor amma sen battın mı çıktın mı belli etmeden arada kaynamaya çalışıyorsun. Arada kalmaktan daha kötü bir şey var mı. Kimin ne yapacağı belli olmaz yani şirket sahibi!!!!!

kağıt üstünde var borsada yok borsa özsermayesi nedeni ile çıkarmıştı en son açıkladığı bilançoda özsermayesi olduğunu göstermiş bu durumda spk ve borsa istanbul ortak hareket ederek küçük yatırımcının paralarını heç etmiş oluyor üzerine su için

ünal Guest
    Yazılar silindiği için tekrar edeyim. Arada kaynadı.
    Cimer üzerinde Ticaret bakanlığına dilekçe yazdım.
    Çünkü spk genel kurul yapılmaması ve yönetim kurulunun imza yetkisi bulunmaması konusunda Ticaret bakanlığını adres göstermişti bir kaç defa. Müracaat edecek olursanız spk ile boşa yorulmayın. Ticaret Bakanlığını deneyiniz.

Sayfa 358/450 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •