Sayfa 359/814 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. terlik atıyor başkan boş konuşmayın:

2018 ocak 4 de 15 iş günü doluyor sakin olun ortaklar.
    bugun işlem hacmi yerde idi spekciğim neredeydin neden uğramadın tahtamıza

2.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    terlik atıyor başkan boş konuşmayın:

2018 ocak 4 de 15 iş günü doluyor sakin olun ortaklar.
    bugun işlem hacmi yerde idi spekciğim neredeydin neden uğramadın tahtamıza
    Bak şimdi olayı anlatayım ben spek olsam toplayarak kaldırırım sonra serbest düşüşe bırakırım hele de bide 10k 20k ile aşağı doğru ivme kazandirirsan 10 numara olur 2 gün sonra yine toplayarak kaldırırım emme basma tulumba eeee boş pompa gibi gelsede su arkasindan şarıl şarıl akar deil mi neyse deli zirvasi bunlar asla ytd ;)

hele bide burada halefselef gibi eskilerden adamların 68 den satacaktim yazdım gibi laflarını duysam ben bu eskileride sallarim diye daha çok çalkalardım neyse ki çok zamanı yok )

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Bak şimdi olayı anlatayım ben spek olsam toplayarak kaldırırım sonra serbest düşüşe bırakırım hele de bide 10k 20k ile aşağı doğru ivme kazandirirsan 10 numara olur 2 gün sonra yine toplayarak kaldırırım emme basma tulumba eeee boş pompa gibi gelsede su arkasindan şarıl şarıl akar deil mi neyse deli zirvasi bunlar asla ytd ;)

hele bide burada halefselef gibi eskilerden adamların 68 den satacaktim yazdım gibi laflarını duysam ben bu eskileride sallarim diye daha çok çalkalardım neyse ki çok zamanı yok )

usta sende de bendede satılacak mal yok şuan isteidği kadar sallasın benim hedefim belli sen biliyorsun afedersin daha by olaylar yokken bile yırtınıyordum tahsisli bizi kurtarır diye sayın haımefendi geldi ve tahsisliyi patlattı ki en mantıklısını yaptı aklın yolu bir gir şirkete karşılığında hisse bastır.hem şirketi kurtar hem kendini ayrıca trans ın piyasa borçlarıda yok tertemiz bir şirket yapıalcak operasyon için mikemmel yani hatun kişi finans cı olduğu için sipıdak aldı transtürk ü geçmiş yıl zararlarıda o biçim yanlız acele etsin beş yıl geriye doğru kullanabiilir zararı eğer birde 6736 ve 7020 sayılı kanundan da faydalanılmış ise bana verseler transtürk ben bile alırım.

4. ayrıca bende twıtterde ismimin geçmesini istiyorum kıskanıyorum bazı arkadaşların ismi geçiyor olmuyor biz burda bu firmanın nacizane emekcileriyiz

5.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    usta sende de bendede satılacak mal yok şuan isteidği kadar sallasın benim hedefim belli sen biliyorsun afedersin daha by olaylar yokken bile yırtınıyordum tahsisli bizi kurtarır diye sayın haımefendi geldi ve tahsisliyi patlattı ki en mantıklısını yaptı aklın yolu bir gir şirkete karşılığında hisse bastır.hem şirketi kurtar hem kendini ayrıca trans ın piyasa borçlarıda yok tertemiz bir şirket yapıalcak operasyon için mikemmel yani hatun kişi finans cı olduğu için sipıdak aldı transtürk ü geçmiş yıl zararlarıda o biçim yanlız acele etsin beş yıl geriye doğru kullanabiilir zararı eğer birde 6736 ve 7020 sayılı kanundan da faydalanılmış ise bana verseler transtürk ben bile alırım.
    Vergi ye sayarsin müthiş olur demi bari 2017 çıkmadan birşey yapsalar yoksa 1 yıllık zarar da kullanılamayacak

6.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    ayrıca bende twıtterde ismimin geçmesini istiyorum kıskanıyorum bazı arkadaşların ismi geçiyor olmuyor biz burda bu firmanın nacizane emekcileriyiz
    Benim emeğimi yadsıma ha )

7.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Benim emeğimi yadsıma ha )

senin emeğin çok kardeşim benden bile çok inkar edilemez.

8.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    senin emeğin çok kardeşim benden bile çok inkar edilemez.
    Eyw hep birlikte güzel günlere inş..

Sayfa 359/814 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •