Sayfa 36/96 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 281 - 288 arası.

Konu: MPARK - Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş.

1. BackgRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır........

11.10 SEVİYESİNDE YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMA SONRASI BEKLENTİMİZE UYGUN YÖNDE HAREKET EDEN HİSSE 10.09.2018 TARİHİ İLE BUGÜN AŞAĞIDA 9.57 SEVİYESİNİ TEST ETMİŞTİR.

9.26 OLARAK BELİRLEDİĞİM 2.000 FİBO ORANINA DENK GELEN DESTEK SEVİYESİ İLE İLGİLİ GELİŞMELER DİKKATLE YAKINDAN TAKİP EDİLMELİDİR.BU DESTEKTE TUTUNMA ERKEN BİR YUKARI HAREKETİ TETİKLEYEBİLECEĞİ GİBİ , KIRILMASI DURUMUNDA 8.55 VE 7.45 DESTEKLERİ GÜNDEME GELEBİLİR.

SON DURUM İLE KADEME ANALİZİ...

2.  Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    Teknik BackqRound hocanın belirttiği yönde işliyor gibi........
    Eskiden meşur Zaybaba nın borsa forumu vardı teknik analiz için U 30 hisselerini bile kabul etmiyordu, teknik analizi hacmi en yüksek 15 - 16 senet için yapıyordu. kaldı ki onlar için bile şüpheli yani yeterince para varsa.

3.  Alıntı Originally Posted by Yakışıklı Yazıyı Oku
    Eskiden meşur Zaybaba nın borsa forumu vardı teknik analiz için U 30 hisselerini bile kabul etmiyordu, teknik analizi hacmi en yüksek 15 - 16 senet için yapıyordu. kaldı ki onlar için bile şüpheli yani yeterince para varsa.
    Dostum ben zeybaba meybaba tanımam.Bildiğim birşey varsa oda hissenin aşağıya doğru gitmeye devam ettiği.Fiyat 9.32 seviyelerini görmüş.Background hocanın dediği 9.26 desteği kırılırsa daha aşağılara salabilirler gibi.Gelişmeler doğrultusunda hocanın sayfadan teknik bilgi alabilirsem paylaşmaya çalışırım.Şimdilik size kolay gelsin.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Arz inceleyip fiyatı 4 kat pahalı bulmuştum. Dolar bazında gerçek halka arz seviyelerine ancak gelmiş, buradan alınır gibi duruyor, ilk defa holding harici bir hisseyle ilgileniyorum. %5-8 bandında bir dalga aralığı daha bekleniyor sanırım ama tcmb ve ovp ile peşpeşe bir pozitif hava yakalanırsa kazandırabilir diye umud ediyorum. Herkes bol kazançlar, umarım fazla mağduru yoktur.
    Ytd

5. BackqRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır...........

11.10 SEVİYESİNDE YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMA SONRASI BEKLENTİMİZE UYGUN YÖNDE HAREKET EDEN HİSSE 10.09.2018 TARİHİ İLE BUGÜN AŞAĞIDA 2.000 FİBO ORANI OLARAK BELİRLEDİĞİM 9.26 SEVİYELERİNE ULAŞMIŞ GÖRÜNÜYOR.BU DESTEK SEVİYESİ İLE İLGİLİ GELİŞMELER DİKKATLE YAKINDAN TAKİP EDİLMELİDİR.PARİTE BU DESTEKTE TUTUNACAK OLURSA ERKEN BİR YUKARI HAREKET BURALARDAN GELEBİLİR.ANCAK TERSİ BİR DURUMLA DESTEĞİN KIRILMASI 8.55 VE 7.45 DESTEKLERİNİ GÜNDEME GETİREBİLİR.

6. kimse yokmu imdattt

7.  Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    BackqRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır...........

11.10 SEVİYESİNDE YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMA SONRASI BEKLENTİMİZE UYGUN YÖNDE HAREKET EDEN HİSSE 10.09.2018 TARİHİ İLE BUGÜN AŞAĞIDA 2.000 FİBO ORANI OLARAK BELİRLEDİĞİM 9.26 SEVİYELERİNE ULAŞMIŞ GÖRÜNÜYOR.BU DESTEK SEVİYESİ İLE İLGİLİ GELİŞMELER DİKKATLE YAKINDAN TAKİP EDİLMELİDİR.PARİTE BU DESTEKTE TUTUNACAK OLURSA ERKEN BİR YUKARI HAREKET BURALARDAN GELEBİLİR.ANCAK TERSİ BİR DURUMLA DESTEĞİN KIRILMASI 8.55 VE 7.45 DESTEKLERİNİ GÜNDEME GETİREBİLİR.

hepsi cop oldu anaiz hikayee

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Arz inceleyip fiyatı 4 kat pahalı bulmuştum. Dolar bazında gerçek halka arz seviyelerine ancak gelmiş, buradan alınır gibi duruyor, ilk defa holding harici bir hisseyle ilgileniyorum. %5-8 bandında bir dalga aralığı daha bekleniyor sanırım ama tcmb ve ovp ile peşpeşe bir pozitif hava yakalanırsa kazandırabilir diye umud ediyorum. Herkes bol kazançlar, umarım fazla mağduru yoktur.
    Dün yazdığımın üstüne son 3% kaldı maksimum. Aşağısı son hacim artış ortalamasının %7.5luk stop-loss'una girer. Düşüş trendinde giderek artan hacim trend dönüşünün sinyali olması lazım. Bol kazançlar.
    Ytd

Sayfa 36/96 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •