Sayfa 360/371 İlkİlk ... 260310350358359360361362370 ... SonSon
Arama sonucu : 2968 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. çok çok kötü bir yatırımcı ilişkileri var maalesef. geçen hafta aradım , bazı sorular sordum, her şeyi kap ta açıklıyoruz dediler, bende yatırımcı ilişkileri diye bir birimsiniz bize yardımcı olmanız lazım deyince mail atın dediler. dün cevap geldi şirketten, cevapların tümüne , gerekli açıklamaları kap'ta yapıyoruz dediler

2.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    çok çok kötü bir yatırımcı ilişkileri var maalesef. geçen hafta aradım , bazı sorular sordum, her şeyi kap ta açıklıyoruz dediler, bende yatırımcı ilişkileri diye bir birimsiniz bize yardımcı olmanız lazım deyince mail atın dediler. dün cevap geldi şirketten, cevapların tümüne , gerekli açıklamaları kap'ta yapıyoruz dediler
    emaile dönmüşler buda bir ilerleme...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. Bilindiği üzere şirketimizin rüzgar enerjisi endüstrisi sektöründe ve diğer faaliyet alanlarında satış ve pazarlama çalışmaları kesintisiz olarak sürdürülmektedir.

Bu çerçevede Şirketimiz tarafından Chengxi Shipyard Co Ltd. ticaret unvanlı müşterimize verilen teklifler onaylanmış bulunmaktadır. Konu üretimlerimiz Çin Halk Cumhuriyeti'ne sevk edilecektir. Tekliflerin toplam tutarı 1.424.953 EUR olup teslimlerin 2024 yılı ikinci çeyreği içerisinde tamamlanması beklenmektedir.

varmıdır acaba memlekette Çine mal satabilen başka şirket...

4. Bu Çin e mal satma işi çok güzel. Kolay bir iş de değil.
    Ticaret hacmimiz de artarsa ballı kaymak olur..

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bu Çin e mal satma işi çok güzel. Kolay bir iş de değil.
    Ticaret hacmimiz de artarsa ballı kaymak olur..
    ben de öyle düşünüyorum. böyle giderse yeni kapasite artışları da olabilir. şirket büyümeye çok müsait, rüzgar arkamızdan esiyor, inşallah çok daha iyi yerlerde olacağız...

6. Haydi küyehlan yür bakalım...

7. Bugün çok dökülen olmuştur

Attığı son iki kap'ın fintables 2022 cirosuna göre oranlaması yüzde 30 civarı, 2024 ikinci çeyrek teslim edilecek.
    İşler tıkırında anlaşılan.
    Enerji şirketleri arasında piyasa değerini en makul bulduğum şirketlerden.
    Uzun pozisyona devam.
    Bakalım yeni bir hikaye doğacak mı?

Sayfa 360/371 İlkİlk ... 260310350358359360361362370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •